«Укрпошта» ретельніше перевірятиме документи при видачі посилок
2022-01-12 15:34:00

«Укрпошта» ретельніше перевірятиме документи при видачі посилок

Автор: Красоха Ася

Це пов'язано з новою шахрайською схемою під час використання функції «OLX Доставка»

Керівники та персонал відділень «Укрпошти» будуть більш прискіпливо перевіряти документи під час видачі відправлень, пересланих за допомогою послуги «OLX Доставка». Про це повідомляється на офіційному сайті компанії. 

«Укрпошта» вирішила посилити контроль через нову шахрайську схему, пов'язану з послугою «OLX Доставка», про яку розповів один із користувачів соціальної мережі Facebook. 


Схема полягає у тому, що підставна особа отримує «фейкову» посилку (наприклад, з соком та цукерками) за відповідним номером накладної замість реального покупця, а в нього тим часом списуються кошти з рахунку начебто за той товар, який він купував.

Як наголосили в «Укрпошті», керівник та працівники відділень вже отримали роз’яснення щодо того, як діяти у випадках, коли за отриманням відправлення звертаються треті особи.

Крім того, у компанії додали, що видача посилок без перевірки документів є серйозним порушенням, за яке працівники відділень несуть адміністративну відповідальність.

Читайте також по темі

  • У 2021 році «Укрпошта» обробила на 30% більше посилок у порівнянні із показником минулого року. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 13:48:34
Компанія не доставляє посилки на непідконтрольні території з 2014 року
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі
2022-02-21 09:08:56
Нова послуга повинна посилити безпеку персональних даних клієнтів компанії