«Укрпошта» побудує в Івано-Франківську сортувальне депо
2021-12-03 15:16:00

«Укрпошта» побудує в Івано-Франківську сортувальне депо

В рамках нової логістичної стратегії компанія загалом збудує 7 сортувальних центрів та 61 регіональне депо

«Укрпошта» 3 грудня підписала угоду з компанією «Солар спецмонтаж-3» про будівництво в Івано-Франківську першого із 61 сортувального депо. Про це MINTRANS повідомили у пресслужбі поштового оператора.


Його планують побудувати до кінця 2023 року.

Івано-Франківське депо увійде до Львівського кластеру і буде використовуватися для обробки кореспонденції регіону, зокрема для відправки кореспонденції до 41 міського поштового відділення, 90 сільських відділень, 31 пересувного відділення та дільниці кур’єрської доставки Івано-Франківської області.Мінімальний час та обсяг обробки посилок в новому автоматизованому депо зросте в середньому до 24 000 посилок за день або до 7,6 млн за рік. Це дозволить значно скоротити швидкість доставки відправлень не лише в межах області, але і по Україні.

«Ми вже розпочали процес будівництва сортувального центру у Львові, і паралельно даємо старт будівництву депо, що увійдуть до львівського кластеру. Найближчим часом ми плануємо ще розпочати будівництво Рівненського та Тернопільського депо в західному регіоні», – відзначив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

На заміну ручному сортуванню, яке зараз використовується для обробки пошти, в новому депо буде використовуватися автоматичне сортування 96% відправлень (окрім преси, марок, габаритних відправлень). 

У повністю автоматизованому Івано-Франківському депо буде використовуватися система управління складом (WMS) та транспортними перевезеннями (TMS). На 6000 м2 передбачені зони з приймання, обробки відправлень, сортування преси та окремо кур’єрської доставки, складські приміщення. Планується, що сортувальний центр працюватиме в режимі 24/7, завдяки чому можна буде скоротити час обробки відправлень до 3-5 годин і, відповідно, забезпечити швидку та своєчасну доставку по всій території країни.

Загалом до львівського кластеру увійдуть Івано-Франківське, Рівненське, Дрогобицьке, Чернівецьке, Тернопільське, Червоноградське, Ковельське, Мукачівське та Луцьке депо. Загалом в рамках нової логістичної стратегії Укрпошта збудує 7 сортувальних центрів та 61 регіональне депо.

Що було раніше

  • Укрпошта у 2021 році збиралася запустити проект глобальної модернізації логістичної мережі, що передбачає будівництво восьми сортувальних розподільних хабів та 62 депо у різних регіонах країни.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-15 14:07:42
Послуги пошти та зв’язку для бізнесу подорожчали на 3,5%
2022-02-01 15:33:42
Дорожникам залишилося відремонтувати 6 км біля Коломиї та декілька кілометрів на Косівщині
2022-02-01 08:20:47
У відділені їх потім лише зважать