Україна пропонує Азербайджану створити транспортний коридор
2022-01-14 15:03:00

Україна пропонує Азербайджану створити транспортний коридор

Автор: Красоха Ася

Окрім цих двох країн, він об’єднає Грузію та Молдову

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим порушив питання створення транспортного коридору, який об'єднає Україну, Азербайджан, Грузію, Молдову. Відповідну заяву зробив український президент під час свого виступу з нагоди підписання Спільної декларації щодо поглиблення стратегічного партнерства між країнами, повідомили в Офісі глави держави.


«Інша актуальна тема - розвиток транзитного потенціалу та розвиток сучасної інфраструктури. Ми маємо активізувати співпрацю у сфері міжнародних автомобільних і залізничних перевезень. А також у галузі авіації. Ми будемо і надалі працювати над низкою перспектив. Серед іншого це створення транспортного коридору, можливо в рамках ГУАМ, який об'єднує Україну, Азербайджан, Грузію, Молдову», — повідомив Зеленський.

Читайте також по темі

  • Кабінет міністрів та Міністерство інфраструктури ведуть перемовини щодо включення українських залізничних та річкових маршрутів до мережі TEN-T. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media