Україна пропонує Азербайджану створити транспортний коридор
2022-01-14 15:03:00

Україна пропонує Азербайджану створити транспортний коридор

Автор: Красоха Ася

Окрім цих двох країн, він об’єднає Грузію та Молдову

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим порушив питання створення транспортного коридору, який об'єднає Україну, Азербайджан, Грузію, Молдову. Відповідну заяву зробив український президент під час свого виступу з нагоди підписання Спільної декларації щодо поглиблення стратегічного партнерства між країнами, повідомили в Офісі глави держави.


«Інша актуальна тема - розвиток транзитного потенціалу та розвиток сучасної інфраструктури. Ми маємо активізувати співпрацю у сфері міжнародних автомобільних і залізничних перевезень. А також у галузі авіації. Ми будемо і надалі працювати над низкою перспектив. Серед іншого це створення транспортного коридору, можливо в рамках ГУАМ, який об'єднує Україну, Азербайджан, Грузію, Молдову», — повідомив Зеленський.

Читайте також по темі

  • Кабінет міністрів та Міністерство інфраструктури ведуть перемовини щодо включення українських залізничних та річкових маршрутів до мережі TEN-T. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-23 09:31:33
Серед найбільших збоїв: пожежі на заводах, злиття та поглинання, бізнес-продажі, зриви на виробництві, зміни лідерства та дефіцит поставок
2022-02-22 11:22:09
«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні