Естонія вирішила зупинити транзит білоруських нафтопродуктів
2022-02-03 14:36:00

Естонія вирішила зупинити транзит білоруських нафтопродуктів

Стосовно Білорусі ввели додаткові санкції

Уряд Естонії ухвалив рішення запровадити санкції щодо Білорусі. Зокрема зупиняється транзит через Естонію вугільних олій та нафтопродуктів, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми прийняли рішення запровадити додаткові санкції проти Білорусі з боку Естонської держави та призупинити транзит вугільних масел та нафтопродуктів, що проходять під митним кодом 2707 через Естонію», – повідомила прем'єр-міністр Кая Каллас.


Естонія хоче змусити Білорусь виконувати міжнародні угоди, дотримуватися міжнародного права, насамперед прав людини, основних свобод, та вимагає звільнення політичних в’язнів, проведення демократичних виборів, й відмовитися від агресивних дій щодо своїх сусідів. «Мета санкцій – вчинити тиск на білоруський режим і, побічно, на Росію, щоб вони змінили свою поведінку», – додала прем'єр.

Що було раніше

  • Білорусь із 7 лютого введе заборону на залізничний транзит нафтопродуктів, хімічних та мінеральних добрив, завантажених у Литві. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-23 09:31:33
Серед найбільших збоїв: пожежі на заводах, злиття та поглинання, бізнес-продажі, зриви на виробництві, зміни лідерства та дефіцит поставок
2022-02-22 11:22:09
«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні