Deutsche Bahn хоче продати свій логістичний підрозділ
2022-02-22 12:07:00

Deutsche Bahn хоче продати свій логістичний підрозділ

DB Schenker можуть виставити на продаж за $23 млрд

Німецький національний залізничний оператор Deutsche Bahn готує до продажу або розміщення на біржі свій логістичний підрозділ DB Schenker. Угоду попередньо оцінюють у $23 млрд, повідомляє Bloomberg.

«Державна компанія вже працює з юридичними консультантами, щоб підготувати бізнес до можливого продажу. Про це повідомили люди, які попросили не називати їх, оскільки перемовини мають приватний характер», – пише видання.


Розглядаються різні варіанти можливої угоди: від продажу повного чи контрольного пакету або невеликої частки акцій до первинного публічного розміщення. 

«З огляду на необхідність значних інвестицій у розвиток залізничної мережі Deutsche Bahn та екологію, є ймовірність того, що уряд схвалить хоча б частковий продаж», – пише видання.

Попри те, що уряд Німеччини ще не ухвалив остаточного рішення про продаж DB Schenker, потенційні покупці вже вишиковуються в чергу. Так, Carlyle Group Inc. та CVC Capital Partners ведуть переговори про об'єднання для участі в торгах. DB Schenker також може зацікавити конкуруючі логістичні компанії. 

«Якщо влада Німеччини вирішить продати DB Schenker, данська DSV могла б бути зацікавлена в покупці. Потенційними покупцями могли б стати німецька Deutsche Post та швейцарська Kuehne & Nagel International», – припускає Bloomberg.

Читайте по темі

  • Логістична «донька» Deutsche Bahn замовила 1470 електровантажівок.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-10 09:05:14
Наразі банк та компанія працюють над підписанням договорів та закриттям угоди
2022-02-03 06:11:10
Це реакція на запровадження Литвою заборони транзиту білоруських товарів
2022-01-31 18:07:36
Уряди країн переглянуть положення угоди про міжнародні автоперевезення від 1992 року
2022-01-04 13:40:38
Компанія стала власником іще 39,4% акцій сервісу з доставки продуктів