Засновник Getmancar Тарас Гетьманський: «На дорогах самі водії-чайники»
2021-06-14 12:17:00

Засновник Getmancar Тарас Гетьманський: «На дорогах самі водії-чайники»

Чому відчуття, що в каршерингу простіше порушити правила, хибне

Тарас Гетьманський розвиває два бізнес-напрями: прокат автомобілів і каршеринг. Кількість прокатних автомобілів, доступних у великих українських містах під маркою RACE – Rent A Car Enterprise, становить близько 200 штук, стільки само транспортних засобів працює і в Грузії. Каршерингом Getmancar поки можуть скористатися тільки мешканці Києва та Дніпра – рідного міста засновника бренду. До їхніх послуг 300 автомобілів.

В ексклюзивній колонці для MINTRANS Тарас Гетьманський порівняв українську і грузинську дорожню інфраструктуру, описав портрет сучасного водія і пояснив, чому відчуття, що в каршерингу простіше порушити правила, хибне.

Мимохіть порівнюю Україну із Грузією, де в нас із 2014 року працює прокатний сервіс. За часів Саакашвілі траси будувалися дуже швидко. Потім темпи будівництва доріг сповільнилися – зараз вони на одному рівні з Україною. Але інфраструктура у Грузії краща: дороги впритул підходять до туристичних об'єктів, збільшується кількість і протяжність автобанів, хороша розмітка, чудова схема дорожніх знаків. Якщо на трасі дозволено їхати зі швидкістю 110 км/год, то відповідний знак про це неодмінно повідомить, а наступний – нагадає. Тому туристу не треба знатися на місцевих правилах дорожнього руху. Він може орієнтуватися за знаками.

Позитивні зміни в Україні почалися років зо шість тому, але ще багато роботи: погана розмітка, бракує знаків та освітлення. Навіть на оновлених трасах освітлення недостатньо. Особливо це відчувається в негоду.

Проте на статистику ДТП впливає не тільки інфраструктура. За часів СРСР в автошколах навчали всього: і свічки продути, і карбюратор перебрати. Сьогодні ця інформація лише частково залишилася в теоретичних програмах. Але навіщо ці знання, власне, потрібні? Сучасні люди не хочуть розбиратися в нюансах, тому на дорогах самі водії-чайники, у хорошому розумінні цього слова.

У каршерингу та прокаті ми це враховуємо. «В орендованої машини спустило колесо? Не заморочуйся, не брудни руки, бери іншу машину та їдь!» Ми спрощуємо все, навіть умови. Клієнти не хочуть вчитуватися в них. Тому наше завдання – вмістити всю інформацію на екран телефону. Дизайнери створюють такі макети, щоб клієнт за кілька кроків зрозумів, що і як він може отримати. І в нас категорично заборонені виноски: боронь боже, якщо клієнт чогось не зрозумів, будуть претензії.

Але якщо ми, як сервісна компанія, враховуємо всі ці нюанси, то чому держава, яка відповідає за дорожню інфраструктуру, цього не робить? Вважається, що ти повинен бути водієм-асом. А я сам такий само «чайник», може, просто досвіду трохи більше. У сучасному світі людина розраховує на комфорт. Вона приїжджає до джунглів і очікує, що там буде джакузі. На дорогах, де йдеться про життя, тим паче потрібно думати за людину – це як подушки безпеки в автомобілі...

Наприкінці січня цього року у Дніпрі на вулиці Набережній Заводській у районі заводу ім. Петровського сталася ДТП за участю автомобіля Getmancar. Дівчина-водій не впоралася з керуванням, і машину знесло з дороги. Вона перелетіла через газон і врізалася в одну з опор АЗС. У цей час на сусідній колонці заправлявся інший автомобіль... Пощастило, всі живі. Певна річ, у коментарях під відео почали писати: «Сама винна».

П'ять днів по тому проїжджаю цю ділянку й бачу, що на цій самій заправці догори дном лежить Toyota RAV-4. Річ у тім, що Набережна Заводська дозволяє непогано розігнатися, звісно, з порушенням швидкісного режиму. Потім йде невеликий поворот, і коли підмерзає або дощ, авто починає заносити. Недосвідчений водій може крутонути кермо, і машину потягне, а попереду – та сама заправка. У цьому місці ДТП трапляються регулярно. Питання: скільки автомобілів має розбитися, щоби поставили паркан-відбійник?

Якось із постійного клієнта ми списали 280 гривень штрафу, накладеного інспекцією з паркування. Він бачив знак, що зупинка заборонена, заїхав на тротуар і припаркувався там. Належні 1,5 м він витримав. Начебто нічого не порушив, адже стояв не на дорозі, а на тротуарі. Але є рішення Верховного Суду України, де сказано, що під дорогою розуміється не тільки проїжджа частина, а й уся прилегла територія, зокрема і тротуар. Тобто штраф – правомірний, і в суді його оскаржувати немає сенсу. Але хто знає такі нюанси? Упевнений, що більшість водіїв так само припаркували б авто на тротуарі.

Про всі зміни в умовах роботи ми повідомляємо в email-розсилці, через додаток, створюємо публікації в соцмережах, але їх читають лише 20-25% наших користувачів. Тому сервіси ми безперервно кастомізуємо і гейміфікуємо. Залучаючи користувача до вивчення нових правил, ми отримуємо менше негативу. Є на кого подивитися в цьому плані і службі доріг. Як дотепно в Австралії водіїв включили до гри! Там автобани через увесь континент: траса рівна, пейзаж одноманітний, і люди часто засинали за кермом, що призводило до великої кількості ДТП. Але ніхто не взявся ставити світлофори або білборди з нагадуванням «небезпечна ділянка дороги». Австралійці через кожні кілька миль облаштували лунки для гольфу. Водій виходить, забиває м'яч у лунку і задоволений їде далі. За кілька миль робить нову зупинку і продовжує гру. Кількість ДТП на цих відрізках скоротилася. Я, якщо відчуваю сонливість на шляху з Києва до Дніпра, прошу дружину щось розповідати, відчиняю вікно і вмикаю динамічну музику. Але це тільки до Решетилівки, далі «рятують» ями, гра з бездоріжжям робить свою справу.

Поведінка водіїв, що користуються каршерингом і прокатом, відрізняється. У прокаті ви отримуєте авто через офіс і віддаєте так само: є застава, машину потрібно особисто повернути, тобто присутній фізичний контакт. У каршерингу фізичної взаємодії немає, і людині легше збрехати. Наприклад, пошкодити машину і кричати: «Це не я!» Забрати щітку для снігу, тримач для телефону, нібито на сувенір... У користувача створюється хибне відчуття, що про його вчинки ніхто не дізнається. Насправді в каршерингу збирається більше даних про поїздку, ніж у прокаті. Уявіть два приміщення, з бетонними і скляними стінами. У якому ви почуватиметеся більш вільно? На жаль, це стосується і режимів швидкості, і використання.

Більшість ДТП відбувається через перевищення швидкісного режиму та неуважність водія. Третій чинник – кермування в нетверезому стані. З ним треба боротися жорстко. Обговорювалася пропозиція давати тюремний термін. Напевно, я згоден. Але справа ж і в самій правоохоронній системі. Скільки пам'ятаю випадків, коли водії раптово «тверезіють» у суді. При затриманні він був п'яним, але почекайте рішення суду за два місяці – і він виявиться тверезим. Нібито неправильно було зроблено вимірювання: не за тієї температури, не так дмухнув... Але ж ми з такими водіями їздимо одними дорогами, ці дороги переходять наші діти.

Тому ми постійно вдосконалюємо алгоритми, які дозволяють вирахувати порушників, зокрема і п'яних водіїв. Такі алгоритми можуть дратувати звичайних користувачів, адже вони створюють труднощі, але ми за безпеку.

Є чорний список користувачів. Потенційний клієнт може відразу туди потрапити. Наприклад, якщо він має поганий кредитний рейтинг або порушення за водіння в нетверезому стані. Однак до списку може потрапити і звичайний клієнт – за систематичне порушення швидкості й небезпечне водіння. Ми збираємо такі дані. Якщо рівень перевищень відповідає нормі – немає проблем. Але якщо порушення критичні або їх багато, попереджаємо про цей факт і погіршуємо умови: вводимо заставу, прибираємо з доступу окремі категорії автомобілів. Користувач може виправити свою «карму», якщо після попередження їздитиме за правилами. Якщо порушення дуже критичні, можливий бан без попередження. Наприклад, якщо швидкість 160-170 км/год по місту, ми просто повідомимо, що більше не зможемо співпрацювати. Таких водіїв, на щастя, мало. За нашою внутрішньою статистикою, швидше 130-140 км/год розганяється не більш ніж 2,5% користувачів.

2021-03-02 12:52:27
Подрядчик проведет средний ремонт дороги М-12 Стрый–Тернополь–Кропивницкий–Знаменка
2021-03-26 15:49:17
Подрядчик проведет средний ремонт на границе двух областей
2021-04-14 14:02:08
Дорогу строят в сложных гидрогеологических условиях
2021-05-11 16:58:53
MINTRANS поговорив про програму з головними діючими особами