Як виростити нове покоління дорожників — досвід Автомагістраль-Південь
2020-08-13 15:04:38

Як виростити нове покоління дорожників — досвід Автомагістраль-Південь

Генеральний директор ТОВ «Автомагістраль-Південь» Микола Тимофеєв

Цього року компанії «Автомагістраль-Південь» виповнилося 16 років. Ми – один із найбільш досвідчених гравців на ринку дорожнього будівництва. Але за середнім віком працівників «Автомагістраль-Південь» є одним із наймолодших підприємств у цій галузі. Багатьом нашим керівникам середньої ланки немає і тридцяти. 

Ставка на молодих фахівців зумовлена філософією розвитку нашого бізнесу. Ми постійно шукаємо нові ідеї, напрями, експериментуємо з технологіями. Коли конкуренти починають копіювати наш досвід, ми обов’язково робимо наступний крок уперед.

Однак будувати компанію з молодих працівників непросто. Будьмо відверті: професія дорожнього будівельника не входить до десятки найбільш популярних серед молоді. Міська молодь бачить своє майбутнє у сфері IT, випускник сільської школи мріє про кар’єру в агробізнесі. Багато молодих людей узагалі виїжджає на заробітки до Польщі чи Німеччини, бо там одразу можна отримати непогані гроші та ще й вивчити іноземну мову. Тому в профільній освіті сьогодні дуже дивна ситуація: за випускниками транспортних навчальних закладів вишукується черга з працедавців, але й набрати студентів на перший курс – велика проблема! 

Багато років тому, коли проблема дефіциту кадрів в Україні не була настільки гострою, ми зрозуміли, що транспортним навчальним закладам потрібна системна підтримка. Як бізнес, ми почали власноруч створювати систему залучення молоді до галузі. 

Ми вирішили вирощувати фахівців буквально зі шкільної лави. Збудували ланцюг: школа – середня професійна освіта – вища освіта – компанія.

«Автомагістраль-Південь» запровадила екскурсії для школярів до Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету. Аби показати їм усі переваги професії дорожнього працівника. А також перспективи, які відкриваються перед ними як професіоналами своєї справи. 

І сьогодні Барський коледж – це наша кузня кадрів. Навички дорожнього будівельника з різних спеціальностей студенти коледжу опановують під час виробничої практики на об’єктах ремонту та будівництва доріг нашої компанії. Фактично вони отримують академічні знання в поєднанні з найкращою виробничою практикою, яку можна знайти в Україні.

Кілька десятків випускників Барського коледжу вже не просто працюють у нас на відповідальних посадах – інженерами, інженерами-лаборантами, механіками, операторами сучасної будівельної техніки. Вони готуються захищати дипломи у провідних технічних закладах вищої освіти – Національному транспортному університеті та Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Із цими ЗВО в нас окрема програма співпраці. Упродовж останніх трьох років наші партнери на контрактних умовах навчають талановиту молодь, яка згодом готова пов’язати свою кар’єру з «Автомагістраллю-Південь». Ми надаємо стипендії здібним студентам і сплачуємо за їхнє навчання, бо хочемо працевлаштувати у своїй компанії найкращих. Десятки випускників НТУ та ХНАДУ (а нині – керівників проєктів, начальників служб та виконробів) вже самі дають майстер-класи на наших об’єктах ремонту та будівництва доріг.

Проте й цього замало, щоби виростити справжніх професіоналів. Мотивація повинна бути постійною. Тому ми безпосередньо на підприємстві організовуємо щорічні конференції, на які запрошуємо найкращих фахівців середньої ланки та молодих працівників. Під час цих конференцій молодь переймає досвід та найліпші практики нашої компанії. 

Саме така модель підготовки кадрів – від шкільної лави до високої посади в компанії – є справді ефективною. Але працювати вона здатна лише на базі постійного діалогу роботодавців із Міністерством освіти і науки. Саме бізнес має можливість визначати, скільки та яких фахівців потребує ринок.

Практичні навички – це найслабша ланка професійної освіти. Тому бізнес та освітня галузь мали би спільно ініціювати перегляд навчальних програм, щоби готувати не просто дорожників, а спеціалістів, за якими полюють рекрутери. Аби теоретична та практична частини підготовки фахівця відповідали реальним запитам ринку.

«Автомагістраль-Південь» налаштована й надалі інвестувати в молоді кадри. У подальшому ми плануємо відкрити бізнес-школу для фахівців дорожньої галузі – своєрідну МБА дорожнього будівництва. Упевнені, що до нашої ініціативи долучаться й інші компанії дорожньо-будівельного ринку, щоби галузь отримала більше фахівців з управлінського розвитку.
 

Материалы, помеченные #новости_компаний опубликованы на партнерских условиях

 

2020-01-16 18:10:15
Один из потенциальных участников подал жалобу в Антимонопольный кабинет
2021-01-25 16:11:54
Эксперты считают, что таким образом компания планирует конкурировать с сервисами доставки Glovo и Rocket
2021-01-26 16:35:04
Ubitricity является крупнейшей публичной сетью зарядки электрокаров в Великобритании
2021-01-27 20:21:14
Компания терпит убытки из-за крупных списаний и пандемии коронавируса