Як «Автострада» запроваджує інноваційні технології контролю якості 
2021-11-25 09:27:00

Як «Автострада» запроваджує інноваційні технології контролю якості 

На українські дороги виїхали мобільні лабораторії компанії «Автострада» – вітчизняна технологія, оснащена сучасними світовими технологіями. Мобільна лабораторія – це автомобіль, який має все необхідне обладнання для оперативного контролю якості дорожньо-будівельних робіт та моніторингу стану доріг у процесі їх експлуатації. Наприклад, у передній частині такого автомобіля розташований лазерний сканер, що визначає рівність покриття та його шорсткість у русі. Інша система, якою обладнано автомобіль, дозволяє вести тривимірну зйомку та фіксувати розміри дефектів. 

MINTRANS поговорив із головою відділу контролю якості дорожньо-будівельної компанії «Автострада» Лесею Алексієнко про можливості сучасних мобільних лабораторій, а також дізнався, які масштабні випробування плануються в оновленій центральній лабораторії напередодні наступного сезону. 

Як будується система контролю якості в «Автостраді»? 

— Компанія «Автострада» – один із лідерів дорожнього та мостового будівництва в Україні. Ми працюємо в 11 областях країни, в цих же регіонах розташовані наші виробничі потужності. Зокрема це: кар'єри для виробництва кам'яних матеріалів; асфальтобетонні та цементобетонні заводи; ґрунтозмішувальні установки, установки для виробництва модифікованого бітуму, бітумних емульсій та ін. 

Питаннями, пов'язаними із забезпеченням якості дорожньо-будівельних матеріалів та робіт, займаються відділ контролю якості та відділ технічного нагляду. 

До відділу контролю якості, який я очолюю, входять центральна лабораторія, лабораторії на виробництвах та мобільні лабораторії. Кожна з лабораторій здатна здійснювати повний комплекс випробувань на всіх етапах контролю за якістю (вхідного, операційного, приймального). 

Співробітники відділу технічного нагляду супроводжують усі процеси контролю якості робіт та забезпечують взаємодію лінійних спеціалістів та спеціалістів лабораторії. Основна функція відділу технічного нагляду – запобігання дефектам та недолікам дорожньо-будівельних матеріалів та робіт, а також підвищення оперативності та ефективності усунення таких дефектів та недоліків, у разі їх виникнення. 

Навіщо знадобилися мобільні лабораторії, якщо є центральна лабораторія та лабораторії на виробництвах? 

— При контролі якості дорожньо-будівельних матеріалів та робіт використовують як звичайні методи випробувань, так і експрес-методи. Різниця між цими методами полягає у часі їх проведення (експрес-методи займають набагато менше часу, мобільні лабораторії обладнані саме такими приладами). Використання мобільних лабораторій дає можливість оперативно контролювати якість. Нам нема чого чекати, щоб центральна лабораторія або лабораторії на виробництвах повідомляли про недоліки. Завдяки мобільним лабораторіям ми ще у процесі виконання робіт можемо проводити потрібні випробування та внести корективи у разі потреби. Виправляти недоліки постфактум складніше і дорожче, простіше запобігти їм. 

Скільки коштує обладнати мобільну лабораторію? 

— Вартість мобільної лабораторії залежить від обладнання, яким комплектується. Лабораторне обладнання — завжди великі інвестиції. Але як би дорого це не коштувало, усувати недоліки постфактум і переробляти буде набагато дорожче. Особливо коли ми несемо гарантійні зобов'язання щодо всіх своїх об'єктів від 5 до 10 років. 

Наші мобільні лабораторії – це розробка українських вчених, у якій використано італійське, німецьке та українське обладнання. Системи, що працюють у русі, – вітчизняні. 

Чи посилився контроль якості з боку замовників? 

— Контроль якості був завжди. Але до країни приходять нові технології. І щоб відповідати певним показникам якості, закуповується чи розробляється сучасне устаткування й удосконалюється нормативна база. Ми розуміємо, що у нас, як у національної компанії, має бути можливість оперативно реагувати на всі нововведення. Тому «Автострада» тісно співпрацює з провідними науково-дослідними установами (ДП «ДерждорНДІ», НТУ, ХНАДУ та ін.), які постійно опрацьовують та впроваджують нові, гармонізовані з європейськими дорожньо-будівельні норми. А ми першими впроваджуємо сучасні методи та технології для будівництва та контролю якості автошляхів та споруд на них. 

Центральна лабораторія «Автостради» перебуває у процесі реструктуризації. Навіщо змінювали оргструктуру? 

— У будівництві доріг умовно можна виділити два напрями: мостовий та дорожній (у кожного з них своя специфіка). Необхідно забезпечувати найвищу якість робіт на кожному етапі як мостового, так і дорожнього будівництва. 

На практиці в оновленої центральної лабораторії буде три вектори роботи: 

Перший – випробування дорожньо-будівельних матеріалів, тобто контроль якості матеріалів та робіт для мостового та дорожнього будівництва. 

Другий – вибір та удосконалення технологій використання матеріалів для конкретних умов будівництва. 

Третій – науково-дослідницька діяльність (інноваційний напрямок). Завдання третього вектора – розв'язання питань дорожнього будівництва, які не регламентовані нормативами. Такі питання можна вирішити у вигляді науково-технічного супроводу. У нас є кваліфіковані наукові кадри та все необхідне для науково-дослідної діяльності обладнання. 

Скільки працівників працює у ваших лабораторіях? 

— Загалом лише лаборантів понад 50 осіб. Крім того, у штаті наших лабораторій працюють інженери, провідні інженери та начальники лабораторій. 

В оновленій центральній лабораторії буде п'ять-сім осіб основного складу. Однак у зимові місяці її штат збільшиться на порядок, оскільки в цей період ми консервуємо виробничі лабораторії в областях, фахівці перейдуть до центрального офісу та виконуватимуть роботи, пов'язані з підготовкою до наступного сезону. 

А ближче до весни хлопці знову повернуться на свої місця (у виробничі лабораторії) і займатимуться підготовкою матеріалів для майбутніх об'єктів (вхідний контроль якості компонентів, підбір рецептури матеріалів, визначення характеристик матеріалів, коригування їх складу для досягнення потрібних показників). Підготовка до наступного сезону буде масштабною з урахуванням науково-технічних результатів, отриманих за третім вектором діяльності лабораторії. 

Більше цікавих матеріалів — у свіжому номері журналу MINTRANS. Також підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є інформація, яка може зацікавити редакцію – надсилайте її на нашу пошту: editor@mintrans.media

2021-12-06 12:23:28
Інтегральний показник інфраструктурного індексу зріс на 0,18 балів з 2,58 у 2020 році до 2,76 балів у 2021 році
2021-12-06 11:34:43
Наразі усіма автошляхам державного значення можна проїхати без ускладнень
2021-12-06 10:02:13
По трасі довжиною 130 км будуть курсувати юнібуси зі швидкістю до 500 км/год
2021-12-06 09:33:03
Спецтехніка «Київавтодору» виїхала на вихідні позиції до початку опадів