В «Укравтодорі» розповіли, на якому етапі будівництво мостів у Запоріжжі
2022-01-11 13:50:00

В «Укравтодорі» розповіли, на якому етапі будівництво мостів у Запоріжжі

Роботи проходять одразу на кількох об’єктах цього проєкту

У Запоріжжі тривають активні роботи на будівництві ансамблю мостів через ріку Дніпро. Про це «Укравтодор» повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Що стосується балкового мосту, то проїзд верховою частиною тут розпочався наприкінці 2020 року. На низовій частині (споруда № 4) та підходах до мосту (споруди № 3 та №5) більшість робіт виконані. Завершено опускання прогонової будови на опорні частини і встановлено деформаційні шви. 

«Наразі роботи тривають на спорудах № 6 (шляхопровід над кільцем на о. Хортиця) та № 7 (з’їзд з вантового мосту на острів), де мостобудівники проводять монтаж бар’єрної огорожі», – сказано у повідомленні.


На верховій частині вантового мосту (споруда № 10) триває монтаж перильної та бар’єрної огорож, а також опор освітлення. Крім того, продовжуються роботи з встановлення декоративного освітлення та монтажу жолобів під кабельну розводку освітлення.

На низовій частині цієї споруди мостобудівники виконують монтаж тимчасових опор на прогоні 6-7. На з’їзді з низової частини вантового мосту (споруда № 16) встановлюють опорні частини на підферменні майданчики.

«Одночасно на з’їздах з вантового мосту (споруди № 11, №13, №14 та транспортна розв’язка № 3) встановлюють бар’єрну огорожу, облаштовують тимчасове електропостачання, зливову каналізацію та перевлаштування мереж дощової каналізації», – додали в «Укравтодорі».

Читайте по темі

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 07:42:52
Це дозволить зекономити підприємству кошти, та дочекатися відновлення пасажиропотоку
2022-02-21 16:01:55
Рух обмежено дорогою Т-13-09 «Щастя – Широкий» через обстріли
2022-02-21 14:33:06
Мова йде про знахідки епохи бронзової доби