В Україні за два роки планують побудувати 15 000 км доріг — Зеленський
2021-12-01 10:46:00

В Україні за два роки планують побудувати 15 000 км доріг — Зеленський

Автор: Красоха Ася

В рамках «Великого будівництва» вже побудовано 13 000 км доріг

У наступні два роки в Україні планують побудувати ще 15 000 км нових доріг. Про це 1 грудня заявив президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді.


«Ми вже побудували 13 000 км доріг. Але багато якісних доріг не буває. Ціль на два наступні роки – це 15 000 км доріг. І ні кілометром менше. І вже закінчити цю велику реформу», — наголосив Зеленський. 

За його словами, інший важливий напрямок – це національна програма відновлення мостів.

"В її рамках вже побудовано 560 мостів та мостових переходів, серед яких легендарний міст у Запоріжжі, який був  недобудовою 15 років. За наступні роки ми плануємо з’єднати береги України, побудувавши ще 810 мостів та мостових переходів, серед яких Кременчуцький та Ямпільський мости», — наголосив глава держави.

Що було раніше

  • Минулого року президент Володимир Зеленський заявив, що у найближчі п'ять років в Україні буде відремонтовано всі основні дороги.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media