Уряд затвердив порядок ведення реєстру індустріальних парків
2022-01-19 13:25:00

Уряд затвердив порядок ведення реєстру індустріальних парків

Автор: Красоха Ася

Міністри також визначились із переліком відомостей у реєстрі та порядком розгляду документів про включення до реєстру

Уряд затвердив порядок ведення реєстру індустріальних парків та перелік відомостей, що вносяться до цього реєстру. Відповідну постанову міністри схвалили на засіданні 19 січня. 

Зокрема до реєстру вноситимуть такі відомості: назва індустріального парку, реєстраційний номер і дата включення до реєстру, дата виключення індустріального парку з реєстру, найменування ініціатора створення індустріального парку та його реквізити, місцезнаходження  індустріального парку, строк, на який він створений, його загальна площа, рішення ініціатора індустріального парку про: створення парку, внесення змін до рішення про створення, ліквідацію парку, затвердження концепції, внесення змін до неї, концепцію індустріального парку та низку інших відомостей.


Як зазначається у пояснювальній записці до документа, завдяки відомостям з такого реєстру суб’єкти індустріального парку зможуть отримувати передбачене законодавством державне стимулювання облаштування та функціонування індустріальних парків.

Реєстр індустріальних парків розміщуватиметься на сайті Мінекономіки, яке виступатиме власником і технічним адміністратором реєстру. Доступ до нього буде безплатний, які й включення індустріального парку до реєстру.

Крім того, уряд також затвердив порядок розгляду документів про включення індустріального парку до реєстру.

Документи можна буде подавати у паперовій чи електронній формі.

Постанова визначає, що подані документи розглядатиме Мінекономіки протягом 21 робочого дня з моменту їх надходження.

Документ встановлює випадки, коли розгляд документів припиняється.

Загалом, визначається, що включення до реєстру відбувається протягом 45 робочих днів з моменту отримання міністерством заяви від ініціатора.

Що було раніше 

  • Кабінет міністрів планує створити в Україні інфраструктуру для мережі з 25 індустріальних парків, що забезпечить у найближчі три роки близько 50 000 нових робочих місць. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-18 14:03:38
Реалізація цього плану до 2030 року дозволить спрямувати до бюджетів усіх рівнів від 100 до 120 млрд грн
2022-02-18 12:52:56
Спрощення процесу обміну ТТН та зменшення кількості порушень вагового контролю
2022-02-16 11:38:48
Чистий дохід підприємства у поточному році складе 8,3 млрд грн