«Укрпас» розробляє «білу книгу» щодо автобусних перевезень
2022-02-12 15:27:00

«Укрпас» розробляє «білу книгу» щодо автобусних перевезень

Ключове завдання документу — структурувати сегмент автобусних пасажирських перевезень

Компанія «Укрпас» спільно з «Українським інститутом майбутнього» розробляє «білу книгу», яку потім презентують представникам Міністерства інфраструктури, політикам та операторам ринку.

Її призначення — описати поточну ситуацію на ринку автобусних пасажирських перевезень та створити провідне ком’юніті з держслужбовців та гравців, яке зможе консолідувати цей сегмент ринку та наблизити його до європейських стандартів.

«В Україні існує багато питань, які не дозволяють розвивати напрямок автобусних перевезень. Навіть складно сказати, що першочергове, тому що вже давно треба вибудувати нові відносини між державою та операторами ринку. Необхідно змінити процедуру отримання автоперевізниками дозволу на маршрут. А ще визначитись: країні потрібно майже 700 автостанцій, чи це застаріла інфраструктура?», — розповів у інтерв'ю MINTRANS директор «Укрпасу» Максим Скляренко.


За словами співрозмовника, доречно підняти питання оновлення автобусних парків, нелегальних та «сірих» перевізників, а також розробити принципи регулювання карпулінгу, а саме роботу таких гравців як Uber та BlaBlaCar.

Під час розробки «білої книги» було проведено дослідження з оцінки діяльності Міністерства інфраструктури України, контролюючих органів («Укртрансбезпека», Нацполіція, податкові органи) на підставі фокус-груп та інтерв'ю учасників ринку. А також проведена оцінка діяльності муніципалітетів щодо регулювання ринку та розміщення автостанцій, їх включення до автобусної маршрутної мережі.

У цьому документі, як зазначив директор «Укрпасу», окреслені, зокрема:

  • пріоритети європейських правил допуску на ринок перевезень регулювання взаємовідносин влади з перевізниками та автостанціями;
  • створення рівних умов роботи на ринку автомобільних перевезень;
  • монетизація пільг та скасування регулювання тарифів;
  • впровадження заходів з підтримки економіки автотранспортного бізнесу в умовах карантинних обмежень COVID-19;
  • саморегулювання галузі.

Планується, що обговорення «білої книги» розпочнеться найближчим часом.

Навесні 2020 року ТОВ «Бастіон-груп» на аукціоні придбало за 230,89 млн грн ДП «Київпассервіс» та отримало у власність шість автостанцій в Києві, зокрема, й Центральний автовокзал, та 18 АС в Київській області. На модернізацію Центрального автовокзалу столиці було витрачено 100 млн грн. Окрім цього, 20 млн грн у 2021 році було витрачено на цифровізацію, ще 90 млн грн передбачено інвестувати в ці процеси в поточному році.

Читайте повне інтерв'ю з директором «Укрпасу» Максимом Скляренком у лютневому випуску журналу MINTRANS. 

Фото: Юлія Вільчаускас

Підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію — надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-21 08:23:06
Вони з’явилися у чотирьох містах та двох областях
2022-02-18 14:42:05
Камери вже закупили в рамках державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху