Україна та Румунія готуються укласти угоду про будівництво мосту через Тису
2022-02-16 13:13:00

Україна та Румунія готуються укласти угоду про будівництво мосту через Тису

Автор: Красоха Ася

Йдеться про прикордонний міст між Білою Церквою (Закарпатська область) та Сігету Мармацієй (Румунія)

Кабінет міністрів створив делегацію для участі у переговорах з урядом Румунії щодо підготовки тексту проєкту міжурядової угоди про будівництво автодорожнього прикордонного мосту через р. Тиса на українсько-румунському кордоні. Відповідне розпорядження міністри підтримали на засіданні 16 лютого. 

Таким чином Україна та Румунія зможуть провести переговори для подальшого укладення угоди про будівництво мосту.


Згідно з документом, глава делегації зможе за потреби за погодженням з Міністерством закордонних справ змінювати та доповнювати персональний склад делегації.

Також, відповідне розпорядження затверджує директиви делегації українського уряду для участі у переговорах з румунськими колегами щодо підготовки тексту проєкту угоди про будівництво мосту.Зазначимо, мова йде про міст між населеними пунктами Біла Церква (Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія).

Читайте також по темі  

  • Україна та Молдова підпишуть угоду про будівництво автодорожнього прикордонного мосту через річку Дністер на кордоні в районі населених пунктів «Ямпіль – Косеуць». 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-18 14:03:38
Реалізація цього плану до 2030 року дозволить спрямувати до бюджетів усіх рівнів від 100 до 120 млрд грн
2022-02-18 12:52:56
Спрощення процесу обміну ТТН та зменшення кількості порушень вагового контролю
2022-02-16 11:38:48
Чистий дохід підприємства у поточному році складе 8,3 млрд грн