У МІУ хочуть забезпечити цілодобове будівництво доріг
2022-01-24 17:22:00

У МІУ хочуть забезпечити цілодобове будівництво доріг

Автор: Красоха Ася

Для цього міністерство пропонує змінити робочий час і час відпочинку водіїв спецтехніки

Мінінфраструктури запропонувало зміни до Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів. Відповідний проєкт наказу оприлюднений на сайті МІУ. 

Документ фіксує винятки із загальних правил обліку робочого часу та часу відпочинку водіїв, які встановлюються для певних категорій транспортних засобів у сфері інфраструктури, зокрема у дорожній галузі.


Так, проєкт наказу доповнює пункт Положення про винятки, на які норми цього Положення не поширюються, транспортними засобами спецпризначення, що задіяні в будівництві чи ремонті відповідного об’єкту в радіусі не більше ніж 150 км від нього за умови наявності у водія первинного документа, що фіксує маршрут руху транспортного засобу у км.

Пропоновані зміни забезпечать безперервність роботи будівельних машин та механізмів в радіусі 150 км від об’єкта будівництва. 

У міністерстві стверджують, що це допоможе підвищити продуктивність будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування та інших об’єктів інфраструктури через врахування технологічних особливостей цього процесу. 

Читайте також по темі 

  • За порушення режиму праці й відпочинку водіями загрожує штраф у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 340 грн. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-21 10:51:12
Міністерство озвучить цифри за кілька тижнів після подолання кризи
2022-02-21 09:48:51
Мова йде про моделі DX50Z-7 та DX55R-7