У КМДА пояснили, як працюватиме транспорт Києва під час надзвичайних ситуацій
2022-02-17 12:24:00

У КМДА пояснили, як працюватиме транспорт Києва під час надзвичайних ситуацій

Автор: Красоха Ася

Метро та наземний транспорт перевозитиме працівників критичної інфраструктури та забезпечуватиме евакуацію населення

У разі надзвичайної ситуації дорожньо-транспортний комплекс столиці працюватиме за спеціальним режимом. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Руслан Кандибор

«При настанні воєнного стану, увесь транспорт Києва працюватиме відповідно до мобілізаційного плану – за спеціальним режимом», — сказав Кандибор.

Як працюватиме метро

За його словами, метрополітен – це транспорт, що має споруди подвійного призначення, які використовуються для перевезення пасажирів та захисту населення у якості сховища.

На випадок використання метрополітену у режимі укриття розроблені спеціальні графіки руху поїздів.

У разі надзвичайно ситуації, метро перевозитиме людей, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури – зранку та ввечері по 3 години в піковий час.

Увесь інший час метрополітен використовуватиметься як укриття.

«Він забезпечений спецприміщеннями для тимчасового перебування людей. Крім того, метрополітен має автономне електричне живлення, артезіанські свердловини для води та фільтро-вентиляційні установки для очищення повітря. Кожна станція облаштована герметизуючими затворами. На кожній станції метро є дефібрилятори, аптечки для першої медичної допомоги», — додав Кандибор.

Станції на час укриття будуть закриватись з метою захисту населення. Роботу червоної гілки на лівому березі Дніпра зупинять, адже вона відкрита. У разі необхідності метрополітен забезпечуватиме евакуацію населення до визначених місць збору.

Як уточнив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, метро охороняється лінійними управлінням Нацполіції та Службою воєнізованої охорони. У випадку агресії до охорони залучаються також військові та Нацгвардія.

На цей час метрополітен працює у посиленому режимі щодо запобігання тероризму.

Наземний транспорт

Наземний транспорт, за словами Кандибора, працюватиме за спеціальними режимом. На всіх підприємствах цілодобово чергуватимуть відповідальні посадові особи. Насамперед перевозитимуть працівників підприємств критичної інфраструктури до місць посадки в метро.

Весь вивільнений автобусний транспорт буде залучений для евакуації людей з міста. Весь рухомий склад «Київпастрансу» укомплектований аптечками та засобами індивідуального захисту. Як наголосив Кандибор, наразі весь транспорт працює в штатному режимі.

Що було раніше  

  • Тим часом у Києві оновили карту з адресами укриттів. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі
2022-02-22 14:30:36
Мова йде про дороги у Солом’янському районі столиці