У Чернігівській області відремонтовано понад 90 км траси Н-07
2021-12-06 13:17:00

У Чернігівській області відремонтовано понад 90 км траси Н-07

Автор: Красоха Ася

Дорожні роботи проходили на дорозі «Київ – Суми – Юнаківка»

У Чернігівській області на більш ніж 90 км траси Н-07 «Київ – Суми – Юнаківка» вже влаштовано фінішний шар покриття. Про це повідомив «Укравтодор» у Facebook. 


«Наразі тривають роботи на одній із найскладніших ділянок траси поблизу смт Срібне. Тут дорога проходить через Тростянецьку балку зі складним рельєфом. Балка фактично виконує функцію дамби, оскільки по обидва боки від неї розташовані водойми. У процесі капітального ремонту старий механізм для пропуску води демонтований. До ремонту гідротехнічна споруда була в аварійному стані, існувала загрозу підтоплення навколишніх територій», – йдеться у повідомленні. 

Ремонтом цієї ділянки займається «Автострада», яка зараз посилює та розширює земляний насип дороги. Всередині нього влаштовується нова гофрована труба, довжиною 47 метрів, яка забезпечить перетікання води з верхнього ставка у нижній. 

На об'єкті виконано комплекс складних робіт: оновлено насип балки висотою 15 метрів, що також дозволить влаштувати додаткові смуги на підйом в обох напрямках руху. Крім цього буде  встановлено шандорний пристрій, який дозволить регулювати рівень води у верхньому ставку та її тиск на земляний насип дороги. Берегова лінія буде  укріплена бутовим каменем.

По завершенню робіт на трубі ділянка дороги вздовж Тростянецької балки буде заасфальтована. 

В «Укравтодорі» зазначили, що дорога Н-07 ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог».

Загалом у рамках програми Велике будівництво до кінця 2021 року в Чернігівській області буде відремонтовано 182 кілометри доріг державного значення.

Що було раніше

  • Верховна Рада під час засідання 2 грудня ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №6298, який передбачає виділення додаткових 19 млрд грн «Укравтодору» на ремонт доріг у поточному році. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-23 11:46:19
Інженери-консультанти координуватимуть проєктувальників при розробленні проєктної документації
2022-02-23 08:30:56
Також в регіоні за рік хочуть відремонтувати 52 штучні споруди
2022-02-22 14:30:36
Мова йде про дороги у Солом’янському районі столиці