Стартувала підготовка нових інспекторів «Укртрансбезпеки»
2022-01-17 13:20:00

Стартувала підготовка нових інспекторів «Укртрансбезпеки»

Автор: Красоха Ася

Їх будуть навчати в академії внутрішніх справ за кошти «Укртрансбезпеки» та Євросоюзу

У вівторок, 17 січня, розпочався чотиритижневий курс навчання нових інспекторів «Укртрансбезпеки» на базі Навчально-наукового інституту №1 Національної академії внутрішніх справ. Про це повідомляє кореспондентка MINTRANS.«Відбір був жорсткий. Ми не зменшували вимоги ні для кого. Не брали просто аби набрати необхідну кількість. З 1824 претендентів зараз у цьому залі знаходиться 150. Ми набирали кращих. І якщо були сумніви, що людина зможе чесно, якісно та фахово виконувати свою роботу, то ми звичайно таку людину не брали. Простіше буде зробити донабір», - сказав голова «Укртрансбезпеки» Євген Зборовський під час заходу з нагоди старту навчання нових інспекторів. 


Як уточнив у коментарі MINTRANS голова «Укртрансбезпеки», інспектори, які зараз навчатимуться, проходитимуть підготовку за двома основними напрямками – перевірка пасажирського транспорту та перевірка вантажного транспорту, в тому числі перевірка дотримання вагових норм за допомогою WiM-комплексів. Ще одним напрямком навчання є soft skills – навчання комунікації та стресостійкості.

Навчання фінансується частково за кошти відомства та за кошти програми технічної підтримки Європейського Союзу ASSIST2. «Заробітні плати будуть залежати від регіону. Але ми сподіваємось, що цифра буде не менше 16 000 грн», - сказав Зборовський.

Він також пояснив, як загалом зміниться відомство.

«Змінюється підхід до надання державних послуг. Мінімізується фізичний контакт перевізників та інспекторів, запроваджуються цифрові інструменти контролю за роботою інспекторів (система Є-Інспектор), будується система майданчиків зважування-в-русі по всій країні».

Довідково: AASIST2 - це проєкт, що фінансується ЄС, спрямований на реформування транспортного сектору в Україні та поліпшення безпеки дорожнього руху.

Що було раніше

  • Завдяки тому, що «Уктрансбезпека» отримала додаткове фінансування у 2021 році, та достатнє фінансування на 2022 рік служба змогла запустити конкурс та набрати до своїх лав 200 інспекторів. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-22 11:22:09
«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні
2022-02-21 13:51:23
Дані охоплюють аварії за участі ліцензованого транспорту в період з 11 по 18 лютого
2022-02-18 14:23:03
Усі порушення були зафіксовані WIM-комплексами в автоматичному режимі