Пункти вагового контролю в Україні працюватимуть цілодобово
2022-01-18 09:27:00

Пункти вагового контролю в Україні працюватимуть цілодобово

Автор: Красоха Ася

Це стане можливим завдяки збільшенню кадрового складу «Укртрансбезпеки» вдвічі

«Укртрансбезпека» планує запровадити цілодобовий режим роботи пунктів вагового контролю, аби унеможливити рух перевантажених фур уночі. Про це у коментарі MINTRANS заявив голова відомства Євген Зборовський.

«Є бажання зробити цілодобові пункти вагового контролю і перекрити ті, всі критичні моменти, коли ми, наприклад, отримуємо звернення, що їздять вантажівки з перевантаженням. Ми хочемо зробити їм такий сюрприз і закрити це питання, щоб воно в принципі зникло з наших доріг», – сказав Зборовський.


Як пояснив він, незабаром кількість інспекторів служби збільшиться удвічі, тому що тої кількості інспекторів, яка є зараз, бракує для виконання «Укртрансбезпекою» своїх функцій. 

«Та кількість інспекторів, яка є зараз вона не може забезпечити усі ті функції, які покладені на «Укртрансбезпеку»: перевірка і ваговий контроль всіх вантажних транспортних засобів, їх дуже багато, десятки тисяч в кожному регіоні; це також всі пасажирські перевезення – автобуси, маршрутки; це транзитний транспорт; ми також перевіряємо і залізницю. І тієї кількості інспекторів, а їх наразі 176, недостатньо, щоб виконати всі ті функції і дійсно забезпечити необхідну безпеку і зберегти дороги, в які зараз вкладаються мільярди гривень», – наголосив Зборовський.

Що було раніше

  • 17 січня розпочався чотиритижневий курс навчання 150 нових інспекторів «Укртрансбезпеки» на базі Навчально-наукового інституту №1 Національної академії внутрішніх справ. 
Фото: Юлія Вільчаускас
 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-22 11:22:09
«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні
2022-02-21 13:51:23
Дані охоплюють аварії за участі ліцензованого транспорту в період з 11 по 18 лютого