Почав роботу Штаб «Укравтодору»
2022-01-25 09:21:00

Почав роботу Штаб «Укравтодору»

Він потрібен для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах

В Україні в останні дні погіршилися погодні умови. Через це при «Укравтодорі» почав працювати в цілодобовому режимі Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення, повідомляє агентство на своїй сторінці у Facebook.

Штаб складається з представників «Укравтодору», Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, АТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Державної служби України з безпеки на транспорті, Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міжнародних перевізників України, Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України.


«До початку негоди Службами автомобільних доріг в областях приведено в готовність власні сили та засоби необхідні для забезпечення безперебійного руху дорогами державного значення. Крім того, до початку та в період погіршення погодних умов, для виконання превентивних заходів та недопущення виникнення ожеледиці та накопичення снігу, забезпечено роботу спецтехніки на найбільш проблемних ділянках автомобільних доріг», – сказано у повідомленні.

Штаб «Укравтодору» працює на базі Ситуаційного центру, де використовуються сучасне обладнання та програмно-технічні рішення.

«Водіям великогабаритного транспорту радимо користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг», – додали в агентстві. 

Що було раніше

  • На днях «Укравтодор» попередив водіїв про ускладнену ситуацію на дорогах.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-21 16:01:55
Рух обмежено дорогою Т-13-09 «Щастя – Широкий» через обстріли
2022-02-21 14:33:06
Мова йде про знахідки епохи бронзової доби
2022-02-18 13:14:29
Стартувало бетонування буронабивних паль на одній з опор переправи на суходолі