Підземні паркінги та метро: кількість укриттів у Києві зросла втричі
2022-02-14 13:03:00

Підземні паркінги та метро: кількість укриттів у Києві зросла втричі

Автор: Красоха Ася

Крім того, у місті працюють комісії з питань евакуації населення.

У разі надзвичайної ситуації (НС) мешканці Києва можуть знайти укриття в підземних паркінгах, переходах, заглиблених станціях метро та інших спорудах подвійного використання. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко. 

«Щодо укриттів та сховищ. Якщо кілька років тому, їх було 1500, то на сьогодні їх кількість збільшили утричі. Загалом до фонду захисних споруд цивільного захисту входять понад 500 сховищ. Вони розташовані на об’єктах критичної інфраструктури та призначені для захисту працівників, та майже 4500 споруд подвійного використання. Де в разі надзвичайної ситуації можуть укритись мешканці міста. Це підземні паркінги та переходи, заглиблені станції метро, підвали та напівпідвали», – сказав Кличко.


Як додав мер міста, у мирний час споруди подвійного використання можуть використовуватись для господарської діяльності. Там зараз можуть бути магазини, аптеки, кафе чи перукарні. Але у разі НС балансоутримувачі та керівники закладів повинні відчинити двері та надати захист населенню.

Також за словами Кличка, у Києві створені комісії з питань евакуації населення на рівні Київської міської державної адміністрації та у кожному районі. План евакуації визначає місця розташування збірних пунктів, кількість необхідного транспорту та райони для розміщення населення.Крім того, у місті скоординовано працюють сили цільного захисту. Це комунальні, аварійно-рятувальні служби тощо. Йдеться про 13 500 людей та понад 780 одиниць техніки.

Що було раніше  

  • Ключовим бомбосховищем у Києві визначено Київський метрополітен. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі
2022-02-22 14:30:36
Мова йде про дороги у Солом’янському районі столиці