Під Києвом планують побудувати щонайменше три індустріальні парки
2021-12-15 16:21:00

Під Києвом планують побудувати щонайменше три індустріальні парки

Це будуть гібриди індустріальних та інноваційних парків

Щонайменше три індустріальні парки збираються збудувати поблизу Києва. Про це 15 грудня під час Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021 заявив радник міністра розвитку громад і територій з питань індустріальних парків Віктор Кривенко.


«У нас цього року закладено гроші на наступний рік на компенсацію інфраструктури щодо підведення до індустріальних парків. Будуть преференції, будуть стимули. Ми матимемо певний гібрид індустріальних та інноваційних парків. Там будуть певні коди й в цьому відношенні нам потрібний буде досвід ізраїльських партнерів», – зазначив Кривенко.

За його словами, лише у столиці потрібно розгорнути щонайменше три подібні об'єкти. 

«Києву потрібно щонайменше три парки по 300 га, оскільки тут дві складові: найбільший ринок у країні, де логістика з'їдає багато і хочеться бути ближчим, друге – багато промислових виробництв, які ще працюють у Києві та їхні власники втратять колектив, якщо вони будуть їх кудись перевозити до інших міст», – пояснив Кривенко.

Що було раніше

  • У держбюджеті на 2022 рік заплановано інвестиції у 10 індустріальних парків.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі