Олексій Мочанов: «Дорога – не приватний автодром»
2021-06-10 12:09:00

Олексій Мочанов: «Дорога – не приватний автодром»

Як «Велике будівництво» та реформа поліції позначилися на безпеці дорожнього руху

Автогонець, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України та Німеччини, віцепрезидент Автомобільної федерації України. Це неповний перелік того, чим відомий Олексій Мочанов. У колонці для MINTRANS він поділився міркуваннями, як «Велике будівництво» та реформа поліції позначилися на безпеці дорожнього руху, порівняв стилі водіння в різних країнах і пояснив, навіщо Україні своя Route 66.

На шляху з Києва до Одеси, у районі Любашівки, зберігся шматочок старої дороги. Тієї, що була до кірповського автобану. Нещодавно проїжджав і згадав, яким подвигом колись здавалася поїздка до Одеси, та ще й на «жигулях» або «москвичі-каблучку». Майже вся дорога по одній смузі в один бік, через села...

Багато їжджу Україною. Із 2014 року основний напрямок – на схід. Їздив за Щастя до прикордонників і десантників. Дорога від Києва до Харкова, із Харкова до Слов'янська й потім через Лиман на Лисичанськ – цілком пристойна. Крім харківської окружної. Навіть Полтаву зробили, хоча там був конфлікт: дорога належить місту, а місто не хотіло нею займатися, тому що їдуть транзитні вантажівки. Чекаю з надією на трасу до Чернігова та окружну навколо Житомира. Про окружну довкола Києва навіть говорити нічого. Дороги стали кращими, але Укравтодор здебільшого оновлює те дорожнє полотно, яке є. Нових напрямків, кілець і хорд мало.

Про Москву не хочеться згадувати. Але для мене одне з найбільш очевидних транспортних рішень – це схема московського метро. Центр, промені, що розходяться від нього, і два кільця. Схема підходить як для міста, так і для країни. Київському метрополітену варто закільцьовувати станції, а Укравтодору – з'єднувати траси. Київ – Чернігів, Київ – Одеса, Київ – Чоп, Київ – Вінниця – якби ці дороги зв'язали не через Київ, не доводилося б годинами об'їжджати. Так колись з'явилася «головна вулиця Америки» – Route 66. Це були звичайні дороги між селами – на дискотеку проїхати. А потім виявилося, що ними можна з Лос-Анджелеса аж до Чикаго дістатися.

Але в цій історії був поворот. Із часом запустили хайвей, і міста, які жили за рахунок туризму і транзиту, загнулися. Усе чекаю на приквел мультфільму «Тачки»: як воно жилося в Радіатор-Спрінгс до інтерстейту-40... Той, хто будує дороги, має розуміти, що він робить.

Люблять повторювати, що найкращі автобани в Німеччині. Так, німецькі безплатні швидкісні дороги чудові. Але вони не зрівняються з італійськими платними автострадами. Для мене найкрутіша дорога у світі, напевно, з Барселони до Малаги – уздовж узбережжя Середземного моря. Автопіста АР-7. Там немає перепадів температур, Іспанію не завалює снігом, як Фінляндію. Але фіни доглядають за своїми дорогами, взимку все розчищено. А в нас? Клімат впливає на якість дорожнього полотна. Але погляньте на Білорусь, де в дороги вкладено багато грошей, технологій і де хороше утримання...

Від якості дорожнього полотна залежить безпека руху. Але причини всіх, до єдиної, аварій у світі – це перевищення швидкості та переоцінка власних здібностей. Водій зобов'язаний розуміти, що треба скинути швидкість, якщо дорога погіршилася. Але люди вважають, що вони кермують краще, ніж насправді.

Європейці дотримуються правил дорожнього руху не тільки через великі штрафи. У Німеччині, наприклад, діє продумана система балів. Після третього порушення за рік тебе відправляють на ідіотен-тест, який ще спробуй пройди, а страховій компанії повідомляють, що ти у групі ризику. І тобі підвищують страхові внески. За старий Citroen замість 400 євро можуть попросити 3 тисячі на рік.

Держава має зобов'язання перед водієм, а водій – перед державою. Ці зобов'язання взаємні. Держава надає водієві дорожнє покриття з розміткою, дорожніми знаками, світлофорами й освітленням. Надає можливість навчитися і скласти іспити на знання правил дорожнього руху. Держава визначає технічний стан автомобіля та дає гарантію, що інші учасники дорожнього руху також пройшли техогляд і колесо від старого причепа тобі не прилетить... І після цього держава має право жорстко дерти тих, хто не зрозумів, що дорога – не приватний автодром. Система працює, але, на жаль, у нашій країні – зі скрипом.

Візьмімо знаки. Ніде у світі немає такого обсягу інфраструктурного спаму! Іноді знаків по чотири на стовп, навіть я не можу відразу втямити. Зовнішня реклама, миготливі вивіски ускладнюють читання знаків. Кожна друга аптека моргає тобі зеленим. Їду ввечері  Протасовим Яром на Солом'янську, точно бачу зелений... а світлофор вже давно червоний. Це хрест аптеки вводить в оману.

Завжди обережно ставився до відмінників. У школі був головою ради з фізкультури – були такі в радянській школі. І мені доручили дотягнути відмінника до п'ятірки. Він такий товстенький і в окулярах, щоранку потрібно було з ним займатися. Перший час я навіть бігав спиною вперед, щоб його підтримати. Три місяці бігав з ним. І коли під час екзамену він підтягувався – а підтягнутися потрібно було 12 разів – було дев'ять, десять, один... Я схопив комсомольський значок і двічі встромив йому в дупу. Дотягнув зубрилу до виконаного нормативу. Зараз стільки скинули на патрульних поліцейських, що вони всі повинні бути відмінниками. Але ж очевидно, що затримати злочинця, перестрибуючи через паркани, – це одне. А вміння оформити дорожньо-транспортна пригоду – зовсім інше. Ще й оформити правильно, щоб потім у суді можна було стягнути за заподіяння шкоди. Інспекторів ДАІ готували в окремій школі міліції, а офіцери були випускниками автодорожніх інститутів. Реформа, на жаль, негативно позначилася на дорожній ситуації.

Не може бути ладу на дорозі, якщо його немає в суспільстві. Лайливі люди, які ніколи не пропустять іншого у громадському транспорті, так само поводяться і на парковці. Характер водіння залежить від менталітету людей, які населяють цю територію. До війни з Росією мешканці Луганська завозили розхлябаність із Ростова, а ті, хто ближче до західного кордону, – переймали європейський стиль. У Європі найбільш холеричні водії у Франції, і машинки в них жваві, і дороги накручені. А фіни, навпаки, спокійні як удави. Але в них і штрафи... Зірка НХЛ, захисник Расмус Рістолайнен отримав штраф за перевищення швидкості на 120 680 євро. У Фінляндії розмір штрафу залежить від річного доходу порушника, а зарплата Рістолайнена – понад п'ять мільйонів.

У нас розмови про безпеку зводяться до збільшення штрафів і встановлення камер. Окей, а де тут водій? Головна причина всіх аварій – це людина. Але її ніхто не навчає водінню, адже інструктор такий самий неук. Навіщо на іспиті на знання правил дорожнього руху питання про першу медичну допомогу? Хочете ввести окремий курс із медицини –вводьте. Але тоді тих, хто вже склав іспит на права, змусьте їх підтвердити. У будь-якій справі одне тягне за собою інше, але рішення в нашій країні часто-густо ухвалюють ті, хто нічого не тямить у питанні. А коли система працює наполовину, водій, сідаючи за кермо, тим паче мусить пам'ятати, що при швидкості 60 км/год він лише за 6 секунд долає футбольне поле – від воріт до воріт. Пам'ятати – і не дозволяти собі зайвого.

2021-02-05 10:15:14
Эта модель электрокара способна проехать до 240 км без подзарядки
2021-02-21 18:45:08
Новости автотехнологий в рубрике MINTRANS Week от Виктора СТЕЛЬМАХА
2021-03-06 09:36:57
Новости автотехнологий в рубрике MINTRANS Week от Виктора СТЕЛЬМАХА
2021-03-25 11:47:56
Приоритеты программы – борьба с коррупцией и улучшение качества дорог