Науковці розробили «методичку» з моделювання транспортних потоків
2022-01-28 11:00:00

Науковці розробили «методичку» з моделювання транспортних потоків

Автор: Красоха Ася

Документ встановлює правила моделювання транспортних потоків на автомобільних дорогах загального користування

Фахівці Державного дорожнього науково-дослідного інституту імені М.П. Шульгіна розробили методичні рекомендації з моделювання транспортних потоків під час оцінювання ефективності проєктних рішень щодо дорожньої інфраструктури. Перша редакція документа опублікована на сайті НДІ. 

Методичні рекомендації встановлюють правила моделювання транспортних потоків на автомобільних дорогах загального користування як із застосуванням різного роду програмних комплексів, так і без них.


Рекомендаціями можуть користуватись органи управління дорожнім господарством, дорожньо-експлуатаційні організації та підприємства, проєктні й наукові організації.НДІ розробив методичні рекомендації на замовлення «Укравтодору».

Читайте також по темі

  • Мінінфраструктури запропонувало зміни до положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів. У такий спосіб у МІУ хочуть забезпечити цілодобове будівництво доріг.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media 

2022-02-21 16:01:55
Рух обмежено дорогою Т-13-09 «Щастя – Широкий» через обстріли
2022-02-21 14:33:06
Мова йде про знахідки епохи бронзової доби
2022-02-18 13:14:29
Стартувало бетонування буронабивних паль на одній з опор переправи на суходолі