На Черкащині встановили «зелене» інфотабло для водіїв
2022-01-27 12:29:00

На Черкащині встановили «зелене» інфотабло для водіїв

Автор: Красоха Ася

Крім того, на державних автодорогах М-05 та М-30 встановили 18 камер відеоспостереження

При в’їзді в Черкаську область зі сторони Києва на дорозі Н-08 «Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь» почало працювати перше в Україні електронне інформаційне табло для водіїв, що живиться від альтернативних джерел енергії. Про це «Укравтодор» повідомив у Facebook. 

Табло встановили на сталеву опору на висоті 7,5 метрів. Його розміри 5х2,5 метри, тому водії легко сприймають інформацію, що розміщена на табло. 

Живиться воно від сонячної електростанції. Табло споживає у 7 разів менше електроенергії, ніж аналогічні табло зі стандартним типом живлення. Ресурс його роботи розрахований щонайменше на 15 років. 


Служба автомобільних доріг у Черкаській області транслює на це табло оперативну інформацію про дорожні умови та обмеження, небезпечні погодні явища, дозволену швидкість, затори чи ДТП, температуру повітря та стан дорожнього покриття. 

Виробник табло - австрійська фірма Swarco, яка є світовим лідером у цій галузі.Крім того, на Черкащині встановили 18 камер відеоспостереження на державних автодорогах, а саме: М-05 «Київ – Одеса» та М-30 «Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине». 

Камери працюють в режимі онлайн, вони розміщені на небезпечних ділянках доріг, спусках і підйомах та поворотах. Це дозволяє оперативно контролювати та реагувати на ситуації, які виникають на дорогах.

Що було раніше

  • У МВС стверджують, що камери автофіксації знизили кількість ДТП. За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, у місцях, де встановлені камери автофіксації, трапляється на 60% менше випадків порушень правил дорожнього руху. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 14:13:34
Він вміє викладати посилки на сортувальну лінію
2022-02-21 16:01:55
Рух обмежено дорогою Т-13-09 «Щастя – Широкий» через обстріли
2022-02-21 14:33:06
Мова йде про знахідки епохи бронзової доби