На Бориспільській трасі запрацювала система керування дорожнім рухом
2022-02-11 11:00:00

На Бориспільській трасі запрацювала система керування дорожнім рухом

Останній місяць ця система працювала у тестовому режимі

На автомобільній дорозі «Київ – Бориспіль» почала працювати перша в країні система керування дорожнім рухом. Про це «Укравтодор» повідомив у Facebook. 

Як розповіли у відомстві, за умовами руху на 17- кілометровій ділянці траси М-03 допомагають стежити 19 інформаційних порталів та більш як 130 камер.


«Ця система є першою в Україні. Впродовж місяця система працювала в тестовому режимі», - додали в «Укравтодорі».

На інформаційних табло відображаються: інформація про дорожні умови та обмеження, дозволена швидкість, дорожні затори, температура та стан дорожнього покриття.У відомстві уточнили, що для контролю і моніторингу ділянки руху застосовується система Invipo.

«Це платформа, яка дозволяє інтегрувати проєкти інтелектуальних транспортних систем: об’єднує дорожні технології та системи, централізує їхні контрольні точки, збирає та перевіряє дані, створює розумні сценарії та аналітичні інструменти. Платформа Invipo дає операторам можливість контролювати та керувати дорожніми технологіями, пристроями та системами з одного місця», – пояснив «Укравтодор».

У відомстві нагадали, що минулого року Бориспільську трасу оновили. Вона генерує один із найбільших показників трафіку в Україні – 85 000 авто на добу.

Що було раніше

  • При в’їзді в Черкаську область зі сторони Києва на дорозі Н-08 «Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь» почало працювати перше в Україні електронне інформаційне табло для водіїв, що живиться від альтернативних джерел енергії. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі
2022-02-22 14:30:36
Мова йде про дороги у Солом’янському районі столиці