МІУ планує оновити стандарти будівництва транспортних розв’язок
2021-12-07 10:26:00

МІУ планує оновити стандарти будівництва транспортних розв’язок

Автор: Красоха Ася

Транспортні розв’язки особливо небезпечні для водіїв та пішоходів, оскільки на них часто трапляються ДТП

Міністерство інфраструктури вирішило змінити галузеві будівельні норми (ГБН), що стосуються проєктування автомобільних доріг та транспортних розв’язок. Проєкт змін до ГБН «Автомобільні дороги. Транспортні розв’язки в одному рівні. Проєктування» опублікований на сайті міністерства. 


«Об’єктом нормування є транспортні розв’язки в одному рівні. Вони є об’єктом підвищеної небезпеки для учасників дорожнього руху. Вагома частка ДТП трапляється саме на перехрещеннях та примиканнях автомобільних доріг в одному рівні. Тому є потреба в удосконаленні норм організації дорожнього руху на них із врахуванням сучасних вимог та кращої практики закордонних країн», – наголосили у МІУ.

Як зазначили у міністерстві, запропоновані зміни дозволять підвищити рівень безпеки на дорогах, знизити негативні наслідки від аварійності, підвищити якість проєктування та будівництва транспортних розв’язок в одному рівні. 

Крім того, запропоновані зміни розширюють та уточнюють дію вимог ГБН щодо покращення експлуатаційних показників доріг і вулиць за параметрами безпечності та їх відповідності світовим та європейським стандартам.

Читайте також по темі 

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:46:19
Інженери-консультанти координуватимуть проєктувальників при розробленні проєктної документації
2022-02-23 08:30:56
Також в регіоні за рік хочуть відремонтувати 52 штучні споруди
2022-02-22 14:30:36
Мова йде про дороги у Солом’янському районі столиці