MINTRANS визначає найкращих менеджерів інфраструктури в Україні
2021-11-15 10:29:00

MINTRANS визначає найкращих менеджерів інфраструктури в Україні

MINTRANS формує черговий рейтинг найкращих менеджерів року в галузі транспорту та інфраструктури України.

Команда MINTRANS опрацювала фінансову звітність кількох сотень галузевих компаній. Як завжди, база для розрахунків — фінансові показники компаній за останні три роки: виторг, чистий прибуток, чистий борг та EBITDA.

Завдяки Мінцифрі цього року зібрати дані було дуже просто. Звітність українських компаній опубліковано на урядовому порталі відкритих даних. Перевагу отримали керівники, компанії яких показали найкращі результати в підгалузі. MINTRANS враховував не лише статичні показники, а й динаміку. У такий спосіб було сформовано шорт‑лист.

Цьогоріч рейтинг особливий. Адже на фінальні позиції впливатимуть не лише фінанси, але й оцінки експертів. Окрім власне учасників рейтингу, ми вирішили залучити до роботи над ним профільних галузевих фахівців — керівників компаній і відомств. І запрошуємо експертну спільноту, якою безперечно є читачі MINTRANS, поділитися своєю думкою. Оцінки приймаються до 16 листопада включно у формі за посиланням.

Тож хто стане цього року найефективнішим менеджером, дізнаємося вже зовсім скоро — урочиста церемонія нагородження MINTRANS Awards відбудеться 17 листопада в межах Міжнародного форуму інфраструктури та транспорту. Докладніше: mintrans.news/forum.

Підпишіться на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у Вас є матеріали, які могли б зацікавити редакцію, надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-23 11:22:45
Програмне рішення відслідковує деформацію земної поверхні
2022-02-23 11:05:14
Завдяки цьому середній час навантаження маршруту вагонів скоротився до однієї доби