Кубраков зустрівся з міністром економіки Франції: про що домовилися
2022-01-26 17:45:00

Кубраков зустрівся з міністром економіки Франції: про що домовилися

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков 26 січня зустрівся у Парижі з міністром економіки, фінансів та реконструкції Франції Бруно Ле Мером. Сторони обговорили питання залучення інвестицій в Україну та погодили реалізацію низки проєктів.

Про це Кубраков повідомив на особистій сторінці у Facebook.
 
«Великі інфраструктурні проєкти здатні не тільки «зшивати» регіони всередині країни, але і забезпечувати стратегічну співпрацю на міжнародному рівні.
Сьогодні командою Уряду та Офісу Президента України працюємо в Парижі. На порядку денному – спільні проєкти для залізниці, дорожньої мережі та авіації», — повідомив міністр.

За його словами, на зустрічі з Бруно Ле Мером сторони «підіймали питання залучення французьких інвестицій та реалізацію спільних проєктів, які забезпечать кращу інтеграцію України до європейської транспортної мережі, логістики та економіки в цілому».

«Пріоритети Міністерства інфраструктури України – оновлення парку вантажних електричних локомотивів для «Укрзалізниці», участь французьких будівельних компаній в проєктах концесії доріг та формування флоту для Національного авіаперевізника», — додав Кубраков. 


Водночас він запевнив, що у МІУ вбачають «готовність французьких колег будувати стратегічні партнерські проєкти, які передбачають не просто закупівлю товарів чи послуг, а також довгострокове пільгове фінансування, промислову співпрацю та високий відсоток локалізації виробництва».

Міністр зауважив, що на сьогодні тривають перемовини, в ході яких кожна з країн прагне захистити свої інтереси та інтереси своїх виробників. Попри це він впевнений, що у кожному з питань сторони здатні знайти консенсус.

Читайте також по темі

 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 09:19:19
У програмі Europe’s Rail беруть участь 25 країн