КМДА оголосила набір інспекторів з паркування
2021-11-26 11:22:00

КМДА оголосила набір інспекторів з паркування

Новим співробітникам обіцяють конкурентну зарплату

Київ оголосив набір до складу оновленої Інспекції з паркування. Про це у себе в Telegram-каналі повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.


«Ми шукаємо воїнів порядку на дорожньо-транспортній мережі міста. На вулиці Мечникова, на Центральному залізничному вокзалі, на Бессарабці, на велодоріжках, біля бізнес-центрів – у кожному куточку міста нам необхідна допомога», – зазначив Усов.

За його словами, Київ потребує потроєння сил у захисті тротуарів для пішоходів, звільненні велодоріжок для велосипедистів і у боротьбі з «паркувальною мафією», яка промишляє на міських паркомайданчиках.

«Ми дуже хотіли б спростити вимоги, але закон про державну службу обмежує наш пошук людьми з вищою освітою та готовністю скласти іспит на володіння українською мовою. Все інше ми забезпечимо» – запевнив заступник голови КМДА.

За його словами зарплата нових співробітників буде ринковою.

«Ми пропонуємо конкурентну зарплатню, хороший соцпакет, класну форму, сучасне технічне обладнання, а також свій захист, підтримку та повагу. Якщо зайти на портал державних вакансій, то можна побачити голий оклад у 5500 грн. Хай це нікого не демотивує – фактичні суми вже після податкових відрахувань значно більші й цілком достойні», – додав Усов.

Читайте по темі

  • Кабінет міністрів у березні ухвалив проєкт, який удосконалює правила паркування транспортних засобів.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

 

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі