Харків побудує гілку метро та закупить транспорт за гроші ЄІБ
2022-02-18 16:16:00

Харків побудує гілку метро та закупить транспорт за гроші ЄІБ

Автор: Красоха Ася

Банк пообіцяв виконати фінансові зобов’язання щодо погоджених раніше проєктів

Європейський інвестиційний банк збирається виконати всі взяті на себе фінансові зобов'язання щодо реалізації раніше погоджених проєктів у Харкові - будівництво третьої лінії метрополітену, придбання тролейбусів, трамваїв та вагонів для метро, а також проєкт щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Про це Харківська міська рада повідомила у Facebook. 

Зокрема, 18 лютого відбулися переговори харківського міського голови Ігоря Терехова з головою представництва ЄІБ в Україні Жаном-Еріком де Загоном.


За словами мера, місто готове втілювати проєкти, які були раніше погоджені з ЄІБ.

«У середньостроковій перспективі ці проєкти мають бути реалізовані. Ми готові до співпраці з Європейським інвестиційним банком», - зазначив Терехов.Своєю чергою голова представництва ЄІБ повідомив, що банк збирається виконати всі взяті на себе фінансові зобов'язання.

«Для мене важливо знати, що у Харкові все стабільно. Запевняю, що з нашого боку все так, як ми планували. Мій меседж харків'янам у тому, що ми зробимо все можливе, щоб фінансування за нашими проєктами було проведене вчасно», - наголосив Жан-Ерік де Загон.

Що було раніше  

  • За кредитною угодою «Міський громадський транспорт II» між Україною та Європейським інвестиційним банком закуплять екологічний транспорт для 18 міст. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-22 08:52:53
Квитки на рейси з цих міст зникли з системи бронювання
2022-02-18 10:01:12
Його центр буде знаходитися у Харкові