Директор із розвитку бізнесу «Юнігран» Віталій Крячек: «Наша щебенева продукція відповідає найжорсткішим вимогам»
2021-03-11 12:48:00

Директор із розвитку бізнесу «Юнігран» Віталій Крячек: «Наша щебенева продукція відповідає найжорсткішим вимогам»

#новини_компаній

«Якість, підтверджена досвідом» — саме під таким девізом працює компанія «Юнігран». Її продукція завжди має високу якість і користується великим попитом на вітчизняному ринку – на мапі України немає регіону, де вона не була би представлена. Про виробництво високоякісної продукції, модернізацію та перспективи розповідає директор із розвитку бізнесу Віталій Крячек. 

ДОВІДКА: Компанія «Юнігран» працює в Україні з 1996 року і за чверть століття з невеликого регіонального виробника щебеневої продукції перетворилася на лідера будівельної галузі. Наразі «Юнігран» об’єднує групу потужних підприємств, серед яких ТОВ «Юнігран», АТ «Малинський каменедробильний завод», ПрАТ «Пинязевицький кар’єр», АТ «Коростенський кар’єр», ТОВ «Юнігран-Сервіс», ТОВ «Будіндустрія ЛТД». Компанія має заводи з виготовлення будівельних матеріалів та окрему лінію з виробництва гранітної бруківки. Скоро початок нового будівельного сезону. Якими основними принципами роботи ви керувалися в попередньому сезоні і яких із них плануєте дотримуватись у новому?

— Ми – провідне підприємство будівельної галузі України з виробничою потужністю більш ніж 7 млн тонн щебеню та 1 млн метрів квадратних тротуарної плитки й бордюрів на рік – на відмінно розпочали минулий сезон і стабільно прийшли до його завершення. Виконали взяті на себе зобов’язання  перед бізнес-партнерами, у повному обсязі забезпечили дорожньо-будівельні компанії якісною продукцією.

Тому основні  принципи роботи та плани залишаються незмінними: використання нових технологій і сучасного обладнання для виробництва високоякісної продукції, її своєчасної доставки до будь-якого регіону України. А платформою успішних реалізацій наших планів є вироблений  десятиліттями корпоративний стиль, спрямований на ефективність і лідерство, внутрішня налаштованість колективу на творення, віра у власні сили й багаторічний виробничий досвід у комплексі з активним залученням міжнародних фінансових інститутів Європи.

Зараз продовжуємо реалізувати масштабну програму з модернізації дробарно-сортувальних комплексів добувних підприємств і заводів із виробництва тротуарної плитки, оновлюємо виробничі лабораторії найсучаснішим обладнанням та приладами, розширюємо логістичні можливості новими вагонами й дорожніми самоскидами. 

— Які нововведення щодо модернізації  вже здійснено і які проєкти  попереду? 

— Наша компанія постійно йде в ногу з часом, швидко реагуючи на будь-які коливання в будівельному сегменті. Тому в упровадженні передових інноваційних технологій ми були першими завжди.  Сьогодні провідні дорожньо-будівельні фірми та виробники товарного бетону висувають високі вимоги до якості інертних матеріалів, зокрема щодо лещадності, зернового складу, адгезії, насипної ваги, міцності та стираності. Наші проєкти з модернізації щебеневих заводів – ілюстрація того, як виробники дбають про виробництво продукції, що відповідає вимогам замовника. Впровадження сучасного обладнання дозволить дробарно-сортувальним комплексам випускати щебінь зі стабільно високими показниками якості. Зрозуміло, для впровадження нових технологій необхідні чималі інвестиції, але в результаті їх залучення ми зможемо збільшити випуск щебеню з мінімальними відхиленнями якісних показників від партії до партії та наростити обсяг постачань за рахунок розширення співпраці з новими й наявними замовниками. Сподіваємося, що зможемо задовольнити потреби на високоякісний щебінь, що дозволить нам і надалі інвестувати в розвиток вітчизняного ринку будівельних матеріалів.

Серед нових проєктів – технічне переоснащення Коростенського кар’єру роторною дробаркою. Після завершення всіх робіт підприємство задовольнить найжорсткіші вимоги щодо лещадності готової продукції.

Великі інвестиції зроблено і в основне виробництво Пинязевицького кар’єру: встановлюється нове високопродуктивне й сучасне обладнання. У межах технічного переоснащення у 2021 році встановлено грохот для відбору лещадних і гольчастих часток, великі проміжні бункери та живильники з автоматизованою системою керування процесом виробництва якісного щебеню, заплановано введення в експлуатацію трьох горизонтальних грохотів для ідеального зернового складу.  

Малинський каменедробильний завод, після переоснащення, за технічними характеристиками і якістю продукції не матиме аналогів в Україні. У 2021 році, завдяки введенню в експлуатацію найбільшої конусної дробарки серед гранітних кар’єрів і автоматизованому комплексу керуванням процесу, продуктивність заводу плануємо збільшити на 40% – до 800 тонн на годину. Упровадження нової технології – це не тільки гарантія безперебійної та стабільної роботи заводу, а й приклад ефективного, раціонального й інноваційного підходу до організації виробництва.  

— Наскільки тісно взаємодієте із замовниками?

— «Юнігран»  – основний постачальник щебеневої продукції для промислового, транспортного, житлового будівництва, добре відомий в Україні, тому марку лідера маємо тримати  й надалі.  Визнаючи свою відповідальність, керівництво компанії окреслює найважливішу мету в царині якості – виробництво лише високоякісної продукції, яка відповідає вимогам і очікуванням замовників, а також застосованим законодавчим і нормативно-правовим вимогам.

Ми успішно налагодили процес роботи відповідно до вимог наших замовників, що передбачає взаємодію між представниками випробувальних лабораторій виробника й замовника. Одні дорожньо-будівельні компанії керуються українськими стандартами щодо якості інертних матеріалів та методів випробувань, інші додатково користуються міжнародними стандартами, американськими та європейськими. 

Зважаючи на це, керівництво та персонал випробувальної лабораторії постійно стежать за вимогами до якості інертних матеріалів від дорожньо-будівельних компаній і виробників товарного бетону, за новинками  обладнання, методами випробувань і використовують їх у своїй діяльності. 

Зустрічаючись із працівниками випробувальних лабораторій своїх замовників, ми краще розуміємо їхні вимоги, як вони впливають на якість бетону чи асфальтобетону. І технологи, отримавши цю інформацію, налаштовують технологію виробництва щебеню відповідно до вимог замовника, і працівники лабораторії проводять випробування відповідно до вимог замовника.

Наша щебенева продукція відповідає найжорсткішим вимогам завдяки сучасному оснащенню підприємств, щоденним випробуванням сертифікованими лабораторіями на кожному кар’єрі та комплексній системі управління якістю.  


#новини_компаній

2020-01-15 15:45:44
Уровень риска будет определять Укртрансбезопасность
2020-01-15 13:38:45
Ограничение начало действовать с 14 января 2020 года
2020-01-15 13:02:27
С начала года в городе установили уже больше 120 столбиков