Держспецзв'язок пояснив, чи стався витік даних із реєстру Моторного страхового бюро
2022-01-17 10:14:00

Держспецзв'язок пояснив, чи стався витік даних із реєстру Моторного страхового бюро

Персональні дані українських автовласників через хакерську атаку не постраждали

Вночі 14 січня хакери зламали кілька урядових сайтів. Зокрема була втрачена низка зовнішніх інформаційних ресурсів Моторного страхового бюро, однак не постраждав реєстр, який містить персональні дані українських автовласників, повідомляється на офіційному сайті Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Через атаки страхові компанії не мали можливості оформляти «автоцивілку» в електронному вигляді.


«Вдалося встановити, що внаслідок кібератаки була втрачена низка зовнішніх інформаційних ресурсів МТСБУ. Реєстру, який містить персональні дані мільйонів українських автовласників, не ушкоджено. Уже найближчим часом він має відновити свою роботу, для чого фахівці МТСБУ розгортають нову «чисту» інформаційну інфраструктуру», – сказано у повідомленні.

У Держспецзв’язку заявили, що передчасно пов'язувати з основною кібератакою поодинокі випадки активності шкідливого програмного забезпечення, що замасковане під «шифрувальник», про які раніше заявляли в Microsoft.

Читайте по темі

  • У грудні 2021 року на українському ринку нових комерційних автомобілів було реалізовано 1873 машини.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 14:13:34
Він вміє викладати посилки на сортувальну лінію
2022-02-18 14:52:27
Він може літати на одному заряді до 20 хвилин
2022-02-17 14:24:07
Авіакомпанія пропонує своїм пасажирам кілька пакетів доступу