Через Каховське водосховище планують побудувати міст
2021-12-01 14:29:00

Через Каховське водосховище планують побудувати міст

Штучна споруда дозволить об’єднати Запорізьку та Дніпропетровську області

У Запорізькій області Енергодарська міськрада зарезервувала земельну ділянку, необхідну для реалізації проєкту будівництва транспортного мосту через Каховське водосховище, повідомляється на офіційному сайті міськради.


Згідно з плануванням Запорізької й Дніпропетровської областей планується, що частина Енергодарського шосе відіграватиме роль транзитної магістральної дороги національного значення, що матиме продовження на північ і пройде мостом через Каховське водосховище в Дніпропетровську область.

«Також передбачено будівництво розв’язок з магістраллю та реконструкція дворівневої розв’язки на з’їзді з шосе на проспект Енергетиків. Для забезпечення чіткого і безпечного внутрішньоміського руху в Генеральному плані міста передбачена проєктна магістраль-«дублер» шосе, яка пройде  паралельно з ним з боку міста. Тому наразі є необхідність й надалі зберігати незабудованим транспортний і технічний коридор між містом і промзоною», – сказано у повідомленні.

У зв’язку з цим вирішено зарезервувати земельну ділянку орієнтовною площею 40 га для збереження і розширення магістралі під розміщення логістичного центру та транспортного коридору, передбаченими проєктними рішеннями Генплану на період до їх реалізації.

Читайте по темі

  • Весною на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей відновила роботу поромна переправа через Дніпро.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 07:42:52
Це дозволить зекономити підприємству кошти, та дочекатися відновлення пасажиропотоку
2022-02-18 07:49:53
Він потрібен для виплати заробітних плат та різних відрахувань
2022-02-16 13:13:27
Проєкт вартістю майже 4 млрд грн зірвався через порушення у тендерній документації
2022-02-07 14:12:43
Спочатку міська влада відхилила пропозицію швейцарської компанії, але згодом додала її до учасників