Будівництво Кременчуцького мосту вийшло на новий етап
2022-02-18 14:12:00

Будівництво Кременчуцького мосту вийшло на новий етап

Автор: Красоха Ася

Стартувало бетонування буронабивних паль на одній з опор переправи на суходолі

Будівництво нового мосту через Дніпро у Кременчуці перейшло на новий етап. Про це «Укравтодор» повідомив у Facebook. 

Зокрема, розпочалось бетонування буронабивних паль на одній з опор переправи на суходолі. А саме – на лівому березі.

При цьому продовжуються роботи й в акваторії Дніпра. За допомогою спецтехніки триває занурення та бетонування сталевих труб, які стануть фундаментом майбутнього пілону. Глибина занурення – близько 50 метрів.


Роботи виконує компанія Dogus Construction Ukraine.

Дорожники працюють у дві зміни.

Довідково: міст у Кременчуці – флагман «Великого будівництва». Вперше береги Дніпра на Полтавщині з’єднають новим мостом.

Єдина переправа - Крюківський залізнично-автомобільний міст, наразі знаходиться в аварійному стані. Через нього пролягають дві важливі державні дороги: Н-08 «Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя» та М-22 «Полтава – Олександрія», тому будівництво альтернативного переходу стратегічно важливе.Довжина ансамблю нового мосту з підходами становитиме понад 3 км. Міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху - по дві в кожному напрямку.

Новий міст зводиться паралельно до Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 «Бориспіль – Маріуполь». Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю.

Читайте по темі

  • В акваторії Дніпра триває будівництво нового трикілометрового вантового мосту.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media