В Україні планують побудувати три аеропорти
2021-11-25 11:41:00

В Україні планують побудувати три аеропорти

Два з них з’являться на Сході, а ще один – на Закарпатті

В Україні планують побудувати ще три аеропорти. Про це 25 листопада під час форуму Міністерства інфраструктури «Велике будівництво»: Авіація. Туризм» заявив президент Володимир Зеленський.


«Сьогодні Україна інвестує мільярди гривень в модернізацію регіональних аеропортів. Це нові злітно-посадкові смуги, це нові термінали: у Чернівцях, Рівному, Житомирі, Кривому Розі, Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, на Одещині, в Херсоні, Вінниці, в Полтаві, а також ми готуємося до будівництва ще двох (нещодавно ми вирішили - це стратегічне питання) на Сході України і ще одного аеропорту на Закарпатті. Ми дійсно зшиваємо нашу державу відкритим небом», – зазначив Зеленський.

Водночас міністр інфраструктури Олександр Кубраков уточнив, що на Донбасі один аеропорт планують побудувати поблизу Маріуполя, а інший – біля Краматорська або Слов’янська. Наразі тривають консультації з військовими щодо безпечності їх розміщення. На Закарпатті летовище планують збудувати поблизу Мукачево.Зеленський запевнив, що Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проєктів в авіабудівництві. 

«Ми маємо підтвердження економічної доцільності цього нашого проєкту від наших французьких консультантів, що стосується нашого національного перевізника. Однак втілення цієї ідеї передбачає не лише збільшення прибутку та пасажиропотоку, але і в цілому - питання статусу, іміджу, престижу нашої держави», – вважає Зеленський.

Читайте по темі

  • Уряд шукає спосіб відновити авіасполучення на Донеччині. Тому зараз розглядаються два можливі місця розташування нових аеропортів в регіоні.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-23 13:48:34
Компанія не доставляє посилки на непідконтрольні території з 2014 року
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-22 07:42:52
Це дозволить зекономити підприємству кошти, та дочекатися відновлення пасажиропотоку