У Запоріжжі судитимуть екскерівника місцевого аеропорту
2021-12-01 12:20:00

У Запоріжжі судитимуть екскерівника місцевого аеропорту

Його звинувачують у розтраті бюджетних 900 000 грн

Справу екскерівника аеропорту «Запоріжжя», який підозрюється у розтраті 900 000 грн бюджетних коштів, направлено до суду. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької обласної прокуратури.


Як зазначили у прокуратурі, у кримінальному провадженні стосовно колишнього директора КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» завершено досудове розслідування.

«За даними слідства, керівник підприємства після здійснення тендерних закупівель техобладнання для систем інструментального зльоту та посадки літаків безпідставно уклав із підрядником додаткові угоди з постачання зайвого технічного устаткування. За вказаних обставин посадовець допустив розтрату коштів місцевого бюджету на суму майже 900 000 грн», – сказано у повідомленні.
 
Прокурорами Шевченківської окружної прокуратури м. Запоріжжя обвинувальний акт та заявлений до обвинуваченого позов на суму завданих державі збитків скеровано до суду.
 

Що було раніше

  • У серпні керівництву аеропорту «Запоріжжя» правоохоронці повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами. Тоді чиновників підозрювали у присвоєнні 500 000 грн.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media