У США почали скасовувати рейси через вежі 5G
2022-01-19 12:46:00

У США почали скасовувати рейси через вежі 5G

Першими хто пішов на цей крок стали Emirates, Air India, All Nippon Airways та Japan Airlines

Великі світові авіакомпанії почали масово скасовувати рейси в аеропорти США через запуск у них веж мобільного зв'язку 5G у діапазоні С-Band. Першими від польотів відмовилися Emirates, Air India, All Nippon Airways та Japan Airlines, пише Avianews.

Своє рішення авіаперевізники аргументують можливими перешкодами для приладів літаків, що може вплинути на безпеку польотів.

Попередження про можливий вплив нового діапазону 5G на висотомір деяких літаків днями випустив головний авіаційний регулятор США – Федеральна авіаційна адміністрація (FAA).


На момент запуску веж з новою частотою виявилося, що FAA не провела необхідних випробувань, а попередження ґрунтується на припущеннях.

У Європі технологія 5G вже працює в деяких країнах, у тому числі в аеропортах, однак у США для передачі даних використовується більш висока частота, яка близька до тієї, де працюють прилади літаків.

Читайте по темі

  • Генеральні директори головних авіакомпаній США попередили про негативні наслідки для авіації у разі розгортання біля аеропортів інфраструктури для 5G-зв’язку. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії