Стали відомі найпопулярніші внутрішні авіарейси в Україні
2022-01-14 12:53:00

Стали відомі найпопулярніші внутрішні авіарейси в Україні

Автор: Красоха Ася

Українці переважно літають з Києва у Львів, Одесу та Дніпро

Найпопулярнішими внутрішніми авіамаршрутами в Україні на початку 2022 року стали «Київ – Львів», «Київ – Одеса» та «Київ – Дніпро». Про це свідчать результати дослідження Аvianews.com. 

«Київ – Львів» став найпопулярнішим внутрішнім регулярним авіарейсом. Цей маршрут обслуговують одразу чотири авіаперевізники - Windrose, Air Ocean Airlines, «Мотор Січ» і Bees Airline з сумарною частотою 39 рейсів на тиждень.

Друге місце посів маршрут «Київ – Одеса». Тут авіакомпанії пропонують авіапасажирам 26 вильотів на тиждень. Авіаквитки можна купити на рейси МАУ, «Мотор Січ» та Bees Airline.

На третьому місці опинився «Київ – Дніпро». Його обслуговує лише одна авіакомпанія - Windrose з частотою 25 рейсів на тиждень. 


Авіамаршрут «Київ – Запоріжжя» обслуговують три авіакомпанії Air Ocean Airlines, Windrose та «Мотор Січ» із сумарною частотою польотів 20 разів на тиждень. Таким чином він займає четверте місце за популярністю. 

Крім того, в Україні активні ще чотири регулярні внутрішні авіамаршрути, на кожному з яких літає по одній авіакомпанії.

Лінію «Київ – Харків» обслуговує Windrose із частотою 14 рейсів на тиждень. Ця ж авіакомпанія літає 9 разів на тиждень із Києва до Івано-Франківська.

Єдині рейси, які не зав'язані на столицю - «Львів – Запоріжжя» та «Львів – Харків» виконує лише Air Ocean Airlines. Частота з обох напрямків складає 2 вильоти на тиждень.

У дослідженні врахована інформація про середню частоту польотів у січні 2022 року на регулярних внутрішніх рейсах. Маршрути та рейси, які анонсовані, але ще не відкриті або які скасували авіакомпанії не враховано. 

Читайте по темі 

  • Україна увійшла до п’ятірки країни Європи за показником відновлення авіатрафіку. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії