Ще три авіакомпанії відмовилися від нічної стоянки у Києві
2022-01-24 15:21:00

Ще три авіакомпанії відмовилися від нічної стоянки у Києві

Авіаперевізники відмовляються від нічних стоянок в Україні через можливий напад РФ

Швейцарська авіакомпанія Swiss, австрійська Austrian Airlines та нідерландська KLM скасували нічну стоянку у Києві на тлі повідомлень про можливий напад Росії на Україну. Про це пише Avianews.

За даними онлайн-радару flightradar24.com, ці авіакомпанії 23 січня змінили свій графік польотів до української столиці так, щоб їхні літаки та екіпажі не залишалися на ніч в Україні.

23 січня Austrian Airlines виконала за розкладом вечірній рейс «Відень – Київ». Проте замість нічної стоянки в аеропорту «Бориспіль» літак одразу повернувся назад до Австрії спеціальним рейсом, хоча вранці авіалайнер мав доставити пасажирів з Києва до Відня регулярним рейсом. Натомість авіакомпанія скасувала цей переліт.


Swiss 23 січня відмовилася від вечірнього вильоту рейсу із Цюріха до Києва. Натомість авіакомпанія відправила літак до Києва спеціальним рейсом вранці, 24 січня, щоб забрати пасажирів і відразу повернутися назад.

Рейси KLM з Амстердама до Києва, за даними онлайн-радару, скасовуються з 22 січня. Вони передбачали нічну стоянку в Україні із ранковим вильотом назад.

Що відбувається у Росії

Останнім часом до українських кордонів стягуються російські війська та техніка, що викликає занепокоєння як в Україні, так і на Заході. Протягом останнього місяця відбулась серія переговорів між європейськими та американськими лідерами та Росією для деескалації ситуації. 

Москва заперечує будь-які загрози з її боку, проте висунула низку геополітичних умов і очікує від США та НАТО письмової реакції на свої пропозиції з питань безпеки. МЗС РФ сформулювало їх навколо трьох ключових елементів: відмови від розширення НАТО, від розміщення ударних систем озброєння поблизу російських кордонів, повернення блоку до конфігурації станом на 1997 рік.

Що було раніше

  • Авіакомпанія Lufthansa першою змінила графік низки своїх нічних авіарейсів до Києва на тлі побоювань нападу Російської Федерації на Україну. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки