СБУ провела антитерористичні навчання в аеропорту під Києвом
2022-01-24 16:02:00

СБУ провела антитерористичні навчання в аеропорту під Києвом

У навчаннях також взяли участь підрозділи Нацгвардії та ДСНС

Служба безпеки України провела тактико-спеціальні навчання у Київській області на базі міжнародного аеропорту «Антонов». Спецпризначенці знешкодили умовних «терористів», які захопили літак з пасажирами та один з авіаційних об’єктів, повідомляється на сайті СБУ.

Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних. У заходах брали участь підрозділи СБУ, поліції, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.


За легендою навчань, умовні «терористи» захопили заручників у літаку та вимагали його приземлення. При цьому, їх «спільники» захопили диспетчерську вежу в аеропорту та висунули умови звільнення «потерпілих».

Після відпрацювання встановленого алгоритму дій, керівники оперативного штабу прийняли рішення про здійснення силової фази. В ході її реалізації, правоохоронці знешкодили «зловмисників» та «звільнили» заручників.

«Метою проведення тренувань стало вдосконалення міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та нейтралізації терористичних загроз, у тому числі на стратегічно важливих об’єктах критичної інфраструктури», – сказано у повідомленні.

Читайте по темі

  • Авіакомпанія Lufthansa змінила графік низки своїх нічних авіарейсів до Києва на тлі побоювань нападу Російської Федерації на Україну.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

 

2022-02-22 07:42:52
Це дозволить зекономити підприємству кошти, та дочекатися відновлення пасажиропотоку
2022-02-18 07:49:53
Він потрібен для виплати заробітних плат та різних відрахувань
2022-02-17 08:11:33
Найчастіше літали до Туреччини, Польщі та Єгипту
2022-02-16 12:46:38
Послугами аеропорту за місяць скористались майже 171 000 пасажирів