Ryanair скасувала всі рейси з Харкова та Херсона
2022-02-22 10:00:00

Ryanair скасувала всі рейси з Харкова та Херсона

Квитки на рейси з цих міст зникли з системи бронювання

Авіакомпанія Ryanair вилучила аеропорти «Харків» та «Херсон» зі своєї системи бронювання. Про це повідомляє Lowcost.ua

На початку лютого з системи бронювання лоукостера зникли квитки на рейси із двох українських міст, але усі напрямки з Харкова та Херсона залишались (просто не було квитків), що давало надію на відновлення продажу квитків найближчим часом, очікувано після стабілізації ситуації в країні.


А декілька днів тому СЕО Ryanair Майкл О’Лірі заявив, що авіакомпанія літатиме в Україну допоки не буде війни та не літатимуть ракети. Водночас він також повідомив, що лоукостер планує виконувати 230 щотижневих рейсів з трьох українських аеропортів цього літа.

Відповідно в системі бронювання Ryanair доступні квитки тільки із Києва, Львова та Одеси.«Тепер майже зі 100% впевненістю можна стверджувати, що Харків та Херсон не побачать літаків Ryanair, як мінімум до завершення періоду літньої навігації 2022 року – кінця жовтня цього року», – пише видання.

Що було раніше

  • На початку лютого авіакомпанія Ryanair зупинила продаж квитків на всі рейси з Харкова та Херсона.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок