Президент вважає, що Україна має всі умови для створення сучасних літаків
2021-11-25 11:31:00

Президент вважає, що Україна має всі умови для створення сучасних літаків

За словами Зеленського в країні існують всі необхідні потужності для повного циклу авіабудування

Україна має всі потужності для повного циклу створення сучасного літака. Про це 25 листопада під час форуму Міністерства інфраструктури «Велике будівництво»: Авіація. Туризм» заявив президент Володимир Зеленський.


«В України є прекрасний «Антонов». Є всі потужності для повно циклу створення сучасного літака. Це не просто, але ми це вже робимо. Це і карго-літаки, це і державне замовлення. І цього року будуються три літаки для нашої держави», - зазначив Зеленський. За його словами, Україна має всі потужності для серійного виробництва і забезпечення комплексної післяпродажної підтримки. 

«Водночас ми ведемо перемовини з нашими західними колегами, щодо створення сучасного авіахабу в Україні для модернізації пасажирських літаків у вантажні літаки. Ми маємо все необхідне, я вважаю, і для цього», – резюмував президент.

Читайте по темі

  • Держпідприємство «Антонов» розпочало розробку нового літака на базі Ан-28 та Ан-38.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії