Португалія змінила правила в’їзду для українців
2021-12-03 09:04:00

Португалія змінила правила в’їзду для українців

Тепер для в’їзду потрібен не тільки COVID-сертифікат або ПЛР-тест, а одразу обидва документи

Починаючи з 1 грудня для поїздок в Португалію громадянам України знадобляться два документи – сертифікат про вакцинацію та негативний ПЛР або антиген-тест. Про це повідомляється на офіційному сайті посольства України в Португалії.


«Відповідно до рішення Уряду Португальської Республіки, з 1 грудня 2021 р. набувають чинності нові правила перетину кордону. Україна належить до країн, щодо яких з 1 грудня Португалією застосовуються обмеження відповідно до рекомендацій ЄС у зв'язку з епідеміологічною ситуацією», – сказано в повідомленні.

Українці можуть в’їжджати в Португалію будь-яким транспортом (літаком, наземним чи морським) але повинні мати при собі COVID-сертифікат про повний курс щеплення однією з наступних вакцин: Janssen (COVID-19 Vaccine Janssen) або AstraZeneca (Vaxzevria) або Moderna (Spikevax) або Pfizer-BioNTech (Comirnaty).

Водночас їм потрібен негативний результат тесту на COVID-19: ПЛР-тест, або швидкий лабораторний тест на антиген.

Що було раніше

  • Влітку Португалія відкрилася для громадян України. Для поїздки в країну був потрібен ПЛР-тест, тест на антиген або паспорт вакцинації.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії