МІУ підрахує збитки від кризи на ринку авіаперевезень
2022-02-21 11:48:00

МІУ підрахує збитки від кризи на ринку авіаперевезень

Автор: Красоха Ася

Міністерство озвучить цифри за кілька тижнів після подолання кризи

Міністерство інфраструктури проведе оцінку збитків вітчизняної галузі та економіки від кризи на ринку авіаперевезень. Цифри оприлюднять після завершення кризи, розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков, відповідаючи на запитання кореспондентки MINTRANS.

«Звичайно, ми рахуємо збитки, адже бачимо, що відбувається. Ситуація змінюється кожного дня, тому я думаю за результатами, коли ми вийдемо з цієї кризи, зможемо точно сказати, які цифри (збитки для галузі, — ред.)», – сказав Кубраков. 


Щодо збитків для економіки, то за словами міністра, говорити про критичні наслідки зарано, тому що міжнародне сполучення відбувається, аеропорти приймають пасажиропотік, отримують відповідні кошти від авіакомпаній. 

«Я вважаю, що поки що ситуація не критична. Але так само як і щодо авіакомпаній, за результатами цих декількох тижнів ми підіб'ємо підсумки. 

Як зауважив радник міністра, директор аеропорту «Бориспіль» Олексій Дубревський, не зважаючи на ситуацію, аеропорт «Бориспіль», як і інші аеропорти, працюють у звичному режимі, забезпечуючи високий рівень безпеки польотів. «Ми знаходимося у цілодобовому режимі координації та обміну інформацією з усіма гравцями вітчизняної авіагалузі. Я можу сказати, що зміни у графіках пересування авіакомпаній є. Але вони не змінюють сітку наших польотів. Аеропорт працює у звичному режимі», – сказав Дубревський.

Читайте по темі

  • На сьогодні Україна повністю контролює ситуацію зі скасуванням рейсів іноземними авіакомпаніями.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо ваша організація хотіла б розмістити свої вакансії у нашій підбірці — надсилайте свої пропозиції на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії