Lufthansa змінює графік рейсів до Києва
2022-01-24 09:35:00

Lufthansa змінює графік рейсів до Києва

Існує дві версії, чому це сталося: через оптимізацію польотів, або через загрозу вторгнення РФ в Україну

Авіакомпанія Lufthansa змінила графік низки своїх нічних авіарейсів до Києва на тлі побоювань нападу Російської Федерації на Україну. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook екснардеп Вікторія Войціцька.

Зокрема, авіакомпанія перенесла виліт рейсу з Мюнхена, який мав відправитись з німецького аеропорту в суботу 22 січня о 22:00. Час вильоту змістили на 6:00 неділі, 

За словами Войціцької, причину переносу рейсу пояснили «політичною ситуацією», через яку екіпаж Lufthansa не може залишатись в Україні на ніч.

«Як нам в літаку ще раз повторили, «ми не можемо залишатися на ніч в Україні через політичну напругу». І це не паніка, а констатація нових реалій. До речі, авіалінія відмовилась компенсувати будь-які витрати саме через «політичну нестабільність», хоча пасажири були вимушені чекати більше ніж 8 годин на літак», – додала екснардеп.


У Lufthansa підтвердили DW перенесення часу деяких рейсів на Київ таким чином, щоб екіпажі не ночували в Києві, а відразу повертались на бази. 

Ухвалення цього рішення в пресслужбі авіакомпанії пояснили оптимізацією графіку руху і наголосили, що Lufthansa, як і раніше, нині виконуватиме три рейси на день до Києва - два з Франкфурта-на-Майні і один з Мюнхена.

Що відбувається у Росії

Останнім часом до українських кордонів стягуються російські війська та техніка, що викликає занепокоєння як в Україні, так і на Заході. Протягом останнього місяця відбулась серія переговорів між європейськими та американськими лідерами та Росією для деескалації ситуації. 

Москва заперечує будь-які загрози з її боку, проте висунула низку геополітичних умов і очікує від США та НАТО письмової реакції на свої пропозиції з питань безпеки. МЗС РФ сформулювало їх навколо трьох ключових елементів: відмови від розширення НАТО, від розміщення ударних систем озброєння поблизу російських кордонів, повернення блоку до конфігурації станом на 1997 рік.

Читайте по темі

  • Авіакомпанія Lufthansa цієї зими виконала 18 000 рейсів без пасажирів, аби не втратити місця для зльоту та посадки. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки