Lufthansa Group тимчасово призупиняє авіаперевезення до України
2022-02-19 18:30:00

Lufthansa Group тимчасово призупиняє авіаперевезення до України

Компанія Lufthansa Group 19 лютого прийняла рішення про тимчасове припинення авіаперевезень до Києва та Одеси.

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

Обмеження запроваджуються на період з 21 по 28 лютого. Водночас окремі рейси з Києва та Одеси будуть здійснюватися ще сьогодні й завтра.

«Прохання до пасажирів скасованих рейсів зв’язатися з сервісним центром Lufthansa. Рейси з та у Львів зберігаються у звичному режимі», — йдеться у повідомленні. 


Зазначається, що для забезпечення безперебійного авіасполучення опрацьовуються наступні рішення:

— Компанія Lufthansa передає можливість перевезення пасажирів за її маршрутами першочергово компаніям-членам Star Alliance та іншим партнерам.

— Міністерство інфраструктури веде перемовини з українськими авіаперевізниками щодо можливості щонайшвидшого запуску додаткових рейсів на маршрути, які компанія Lufthansa Group не зможе оперувати.

Також у міністерстві нагадали, що небо України залишається відкритим.

Також у МІУ розповіли, що МАУ розпочинає продаж квитків на Мюнхен та Женеву для забезпечення авіасполучення, яке Lufthansa Group тимчасово не може виконувати. Крім цього МАУ збільшує ємність повітряних суден за даними маршрутами.

Міністерство додало, що успішно провело переговори з авіакомпанією SkyUp, яка погодилася виконати авіаперевезення пасажирів за напрямками, які Lufthansa Group тимчасово призупинила у разі передачі прав групою компанії на перевезення пасажирів для SkyUp.Крім того, як пише Avianews, рішення про скасування більшості рейсів прийняли авіакомпанії з Lufthansa Group: Lufthansa, Austrian Airlines та Swiss International Air Lines (Swiss).

Додається, що Lufthansa здійснює польоти з Франкфурта до Києва та Львова та з Мюнхена до Києва. Видання вказує, що на офіційному сайті авіаперевізника зазначено, що рейси до Києва будуть зупинені з 21 по 28 лютого.
 
«Austrian Airlines літає з Відня до Києва, Львова та Одеси. У пресслужбі авіакомпанії повідомили avianews.com, що зупиняють рейси до Києва та Одеси до кінця лютого. 20 лютого Austrian Airlines виконає спеціальні рейси з Києва та Одеси для вивезення пасажирів. Рейси «Відень-Львів» авіакомпанія продовжить у звичайному режимі», — зауважили в Avianews.

Також у пресслужбі видання авіакомпанія Swiss повідомила, що призупинить польоти своїм єдиним маршрутом в Україну — «Київ-Цюрих» з 21 по 28 лютого, а останній рейс цього місяця відбудеться 20 лютого. 

В авіакомпанії наголосили, що також відмовилися від використання повітряного простору України для транзитних рейсів.
 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо ваша організація хотіла б розмістити свої вакансії у нашій підбірці — надсилайте свої пропозиції на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки