Ці гроші переважно пішли на реконструкцію регіональних аеропортів
У 2021 році Кабінет міністрів виділив на проєкти в авіаційній галузі близько 3,4 млрд грн. Про це 25 листопада під час форуму Міністерства інфраструктури «Велике будівництво»: Авіація. Туризм» заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
«Загальні інвестиції лише цього року склали 3,4 млрд грн. За підрахунками експертів-аналітиків, це майже на 1% впливає на розмір ВВП в Україні (тобто цей розмір інвестицій). Цього року 1,4 млрд грн - це аеропорт в Дніпрі, 700 млн грн - це аеропорт в Одесі, 600 млн грн і навіть більше - це аеропорт у Вінниці, 500 млн грн - це аеропорт у Херсоні», – зазначив глава Кабміну.
Водночас він додав, що вчора, 24 листопада, Уряд прийняв порядок використання 200 млн грн для поповнення статутного капіталу аеропорту «Бориспіль» для будівництва нового терміналу.
Читайте по темі
На початку року Міністерство інфраструктури звернулося до Кабінету міністрів із пропозицією виділити з коронавірусного фонду 500 млн грн як підтримку цивільної авіації.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media