Кабмін створив держмеханізм страхування безпеки польотів
2022-02-13 21:31:00

Кабмін створив держмеханізм страхування безпеки польотів

Уряд під час засідання 13 лютого прийняв рішення про виділення Міністерству інфраструктури коштів з резервного фонду Державного бюджету для гарантування безпеки польотів повітряних суден у повітряному просторі країни.

Про це повідомляє пресслужба МІУ.

«Для цього за погодженням з бюджетним комітетом Верховної ради, обсяг резервного фонду Держбюджету збільшено на 16,6 млрд грн», — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що кошти зберігатимуться на окремому ексроу-рахунку МІУ та, у разі потреби, використовуватимуться для гарантування безпеки польотів в Україні для страхових компаній, компаній-перестрахувальників, лізингових компаній та авіаперевізників.


За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, рішення уряду слугує сигналом для міжнародної спільноти, «що Україна готова брати на себе фінансові зобов’язання за безпеку літаків в українському повітряному просторі».

«Зокрема, вже від завтра ми починаємо гарантувати реальними грошовими коштами фінансові зобов’язання лізингових компаній. Виділені кошти покривають страхові випадки для не менше ніж 23 повітряних суден. Вкотре наголошу, що підстав для паніки немає, українське небо залишається відкритим, більшість польотів до та з України здійснюються у штатному режимі. Ми на постійному зв’язку з нашими міжнародними партнерами та українськими компаніями для попередження будь-яких можливих кризових ситуацій», — зауважив міністр.У відомстві додали, що після врегулювання та нормалізації зовнішньополітичної ситуації невикористані кошти спрямують до державного бюджету.

Читайте також по темі

  • Міністерство інфраструктури (МІУ) спростувало інформацію про нібито закриття повітряного простору України через ймовірне продовження агресії Росії. Водночас низка авіакомпаній змінили свої графіки польотів з України.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки