Франція послабила вимоги в'їзду для туристів
2022-02-15 12:43:00

Франція послабила вимоги в'їзду для туристів

Для вакцинованих туристів скасували тест на коронавірус

Уряд Франції скасував обов’язкові тести на коронавірус для повністю вакцинованих туристів. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ Франції.

Тепер для візиту до країни достатньо бути вакцинованим одним з препаратів, визнаним Європейським агентством лікарських засобів. Мова йде про Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield, Jansen/Johnson & Johnson.


В разі вакцинації вакцинами, що не визнаються в ЄС (зокрема, CoronaVac), в’їзд дозволений лише через 7 днів після отримання додаткової бустерної дози Pfizer/Comirnaty або Moderna.



Невакциновані українці можуть відвідувати Францію лише за умови наявності документу, який підтверджує «нагальну необхідність» і негативного ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до в’їзду або тесту на антиген за 48 годин до в’їзду. Для таких громадян обов’язковою буде 10-денна самоізоляція після прибуття.

Читайте по темі

  • Починаючи з 4 лютого після прибуття до Словаччини для повністю вакцинованих осіб, а також для осіб, які подолали хворобу, домашній карантин не є обов'язковим.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії