Flydubai планує відкрити нові напрямки в Україні
2021-11-25 10:09:00

Flydubai планує відкрити нові напрямки в Україні

Також авіаперевізник очікує на збільшення пасажиропотоку

Авіакомпанія flydubai (ОАЕ) збирається відновити рейси раніше скасовані рейси в Україні. Про це заявив старший віце-президент перевізника з комерційних операцій та електронної комерції Джейхун Ефенді, пише «Інтерфакс-Україна».


«Україна дуже важливий ринок для flydubai. Зараз ми виконуємо рейси до Києва та Одеси і з нетерпінням чекаємо відновлення наших польотів за напрямками, які раніше обслуговували, включаючи Харків, на додаток до нових напрямків на ринку», - сказав він

Представник компанії також наголосив, що всі оголошення про нові маршрути будуть зроблені після того, як авіакомпанія отримає необхідні дозволи регулюючих органів.

«Угода про відкрите небо, як показав досвід Дубая, сприяє розвитку вільної торгівлі, туризму та ринку в цілому. Ми очікуємо, що підписання угоди позитивно вплине на всіх перевізників, що працюють у країні, включаючи flydubai», - зазначив Ефенді.

Він також заявив, що з моменту запуску рейсів у 2011 році діяльність flydubai в Україні є дуже успішною.

«Ми спостерігаємо щорічне зростання пасажиропотоку між ОАЕ та Україною на наших рейсах і впевнені, що ця тенденція збережеться в майбутньому. За перше півріччя цього року кількість пасажирів у цьому напрямі повернулася до рівня, що буд до пандемії, і це число значно збільшиться у другій половині 2021 року» - прокоментував старший віце-президент flydubai.

Він також нагадав, що саме пасажири з Києва стали першими туристами, які приземлилися у Дубаї після поновлення комерційних польотів до міжнародного аеропорту Дубая у липні 2020 року.

Станом на листопад 2021 року flydubai виконує рейси до Києва двічі на день та до трьох рейсів на тиждень до Одеси.

Що було раніше

  • Авіакомпанія flydubai з 8 липня 2020 року відновила регулярні рейси до України.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії